• DELIJE SEVER 🔴⚪🔴 ( @delijabicudelijaostacu ) Instagram Profile

@delijabicudelijaostacu

6 August, 2019
  • KRAJ: CRVENA ZVEZDA 1-1 Kopenhagen! Mnogo loš rezultat, kakav je mogao biti. Prvo poluvreme sjajno, drugo loše. Sudjenje sramotno, uticao definitivno na rezultat... Komentari? 🔴⚪ . . . . . . . . #fkcrvenazvezda #fkcz #kkcz #kkcrvenazvezda #delijabicudelijaostacu #delije #delijesever #delijesever1989 #delije1989 #redstar #redstarbelgrade #czv #crvenazvezda #crvenazvezdafk #crvenazvezdakk #kkcz #fkcz #srbija #serbia #zvezda #belgrade
    KRAJ: CRVENA ZVEZDA 1-1 Kopenhagen!
Mnogo loš rezultat, kakav je mogao biti. Prvo poluvreme sjajno, drugo loše. Sudjenje sramotno, uticao definitivno na rezultat... Komentari? 🔴⚪
.
#fkcrvenazvezda #fkcz #kkcz #kkcrvenazvezda #delijabicudelijaostacu #delije #delijesever #delijesever1989
#delije1989 #redstar #redstarbelgrade #czv #crvenazvezda #crvenazvezdafk #crvenazvezdakk #kkcz #fkcz #srbija #serbia #zvezda #belgrade

@dordevic62 Instagram Profile 7 August, 2019

Sudija pederu.idemo u kopenhagen da ih zgazio.

@spajic_nemanja_ Instagram Profile 7 August, 2019

Sudija kretenu jedan pederski tebe treba poslati tamo kod pedera🔥😂

@srdanovstefan Instagram Profile 7 August, 2019

Ko je video još sudije u ljubičasto 😂😂😂😂 i bez odeće su pederi😂😂😂😂😂😂

@mix.karamarkovic Instagram Profile 7 August, 2019

Nije sto sam delija, ali sudija stvarno nema pojma. Pratio sam celu utakmicu i imao je VELIKI broj gresaka. Moraće FIFA da reaguje.

@lazarevic.01 Instagram Profile 7 August, 2019

Sudijo napusis mi se kurca jebem ti krv retardiranu

@bad.dream.official Instagram Profile 7 August, 2019

Jako nepravedno sudjenje. Trebao je biti penal za CZV u drugom poluvremenu...

@__ilija_005 Instagram Profile 6 August, 2019

A sad neki pljuju Boćka jer se nije video u 2 poluvremenu a kad je davao 2 mozda cak i najbitnija gola do sad tad ga hvale a sad seru po njemu treba Boćko od pocetka a Pavkov sa poluvremena to je najbolja kombinacija

@petrovic7687 Instagram Profile 6 August, 2019

Cvezda mogla da pobedi 3:0 i nije bio penal to je trebalo da se kazni zutim kartonom

@_m_a_r_k_o_04_ Instagram Profile 6 August, 2019

Mi dobili kartone i za njihove i za naše faulove... Oštećeni smo za 3 penala u kvalifikacijama do sad....

@ratko___03 Instagram Profile 6 August, 2019

Iskreno je bilo ovako kopenhagen prafio faulove a zvezda dobiala kartone

@_andreatokalic_ Instagram Profile 6 August, 2019

JEBEM LI KU MAJKU U PICKU.SUDIJA NAJVECI PEDER.GOVNAR,PICKA,GOVNO...JEBEM LI MU MAMU

@_miljkovic.4_ Instagram Profile 6 August, 2019

MANI ME U PICKU LEPU MATERINU JEBEM TI PORTUGALCA IMA DA ODEM I DA BACIM TAMO NUKLEARKU JEDNU

@samogasmik1 Instagram Profile 6 August, 2019

Pa baš zbog tog istog govnara od sudije je i bilo loše drugo poluvreme.Nauči da rasuđuješ....

@the_mikic Instagram Profile 6 August, 2019

Sudija placen,i sudija picka da nema vece.zanjih sudi penal a onaj se bacio pred naseg igrača a nama cist penal nije sudio.MRS