• Foot Info ( @footinfo365 ) Instagram Profile

@footinfo365

13 August, 2019
  • CRVENA ZVEZDA (7)1:1(6) KØBENHAVN Crvena Zvezda je osigurala europu! Nakon 1:1 u prvih 90 minuta, Zvezda i København prošli su na produžetke ali ni nakon dodatnih 30 minuta pogodaka nije bilo te se susret odlučivao serijom jedanaesteraca. Gol za Crvenu Zvezdu postigao je Boakye (17') a za København N'Doye (44'). . . Jedanaesterci: C. Zvezda 7:6 København M.Marin✖ ✔J. Wind M. Ivanić✔ ✖V. Fischer M. Jevtović✖ ✔P. Sotiriou Jander✔ ✖P. Bengtsson R. Pankov✔ ✔ Zeca D. Jovančić✖ ✖D. N'Doye V. Simić✖ ✖ K. Barlolec M. Degenek✔ ✔V. Nelsson M.Gobeljić✔ ✔Papagiannopoulos M. Borjan✔ ✔Grytebust R. Pankov✔ ✖J. Wind . . . #crvenazvezda #redstarbelgrade #københavn #uefachampionleague #ligaprvaka #ligasampiona
    CRVENA ZVEZDA (7)1:1(6) KØBENHAVN

Crvena Zvezda je osigurala europu!
Nakon 1:1 u prvih 90 minuta, Zvezda i København prošli su na produžetke ali ni nakon dodatnih 30 minuta pogodaka nije bilo te se susret odlučivao serijom jedanaesteraca. Gol za Crvenu Zvezdu postigao je Boakye (17') a za København N'Doye (44'). .

.
#crvenazvezda #redstarbelgrade #københavn #uefachampionleague #ligaprvaka #ligasampiona

ASTANA 3:0 BATE BORISOV

Završila je prva utakmica play - off-a Europske Lige. Astana je kao domaćin razbila Bate Borisov sa 3:0 te tako pred uzvrat osigurali veliku prednost. Za Astanu su zabili Tomasov (23'), Logvinenko (44') i Sigurjónsson (52') iz kaznenog udarca.

CRVENA ZVEZDA 2:2 YOUNG BOYS

Dinamo je pred punim Maksimirom pobijedio Rosenborg sa 2:0. Već u 8' minuti nad Dinamom je dosuđen kazneni udarac nakon prekršaja nad Petkovićem, kojeg je uspješno realizirao. Za Dinamo je još zabio i Oršić u 28' minuti nakon duge i precizne lopte vratara dinama Livakovića.
.
Crvena Zvezda je u gostima odigrala 2:2 sa Young Boysom. Strijelci za Zvezdu su Degenek (18') I García (46'), dok su za Young Boys zabili Assalé (7') i Hoarau (76') preko jedanaesterca.
.
Uzvrat je za tjedan dana.
.
.
.
#uefachampionsleague #playoff #gnkdinamozagreb #crvenazvezda #rosenborg #bscyoungboys

Franck Ribery je novi igrač Fiorentine.

Nakon što su se spominjale mnoge destinacije, Franck je ipak odlučio nastaviti karijeru u Italiji. Seria A je bogata za još jednu ikonu.

80 0 21 August, 2019
    BARCELONA?!? Nakon puno neispunjenih priča i teorija o novom klubu Maria Mandžukića, nedavno je isplivala nova.
Nakon Manchester Uniteda te Bayerna na red je stigla Barcelona i moguća zamjena.
Barcelona je u napadačkim mukama zbog brojnih ozljeda prvotimaca te bi Mario došao kao "naručen" i još bi dodatno zaoštrio konkurenciju u napadu, pogotovo Luisu Suarezu.
Velika želja "Stare dame" je mladi igrač Barcelone, Juan Miranda (19), a Mandžukić, pošto nije u planovima novog trenera za novu sezonu, izgleda kao najbolja opcija za obje momčadi.

Jeli po vašem mišljenju Barcelona dobar odabir za Mandžukića?

122 0 21 August, 2019
    Jučer su odigrane dvije utakmice 2. kola engleske premier lige a večeras nas očekuje još jedna.

Chelsea i Leichester su odigrali nerješeno 1:1. Iako su svi mislili da će se Chelsea probuditi nakon velikog poraza od Man. Uniteda, izvukli su samo bod u dvije utakmice. Crystal Palace je s druge strane neočekivano izgubio od novaka Sheffield Uniteda sa 1:0. Večeras u 21:00 očekujemo susret između Wolverhamptona i Manchester Uniteda.

Alexis Sanchez prelazi u Inter!

Prema pisanju talijanskih i engleskih medija, transfer Alexisa Sancheza je praktički dogovoren.
Liječnički pregled obavit će u utorak. Čileanski napadač, kojeg se United želi riješiti, kao i njegove astronomske plaće, a Inter je spreman platiti pet milijuna eura za jednogodišnju posudbu, plus još 15 milijuna eura za otkup njegova ugovora sljedećeg ljeta.

Sanchez bi tako, u slučaju da odigra dobro na Meazzi, dobio sljedećeg ljeta četverogodišnji ugovor u Interu i godišnju plaću od šest milijuna eura. United ga još pokušava prodati talijanskom klubu za cijelih 25 milijuna (a platili su ga 70 milijuna), ali se čini da će dogovor o posudbi biti postignut.

81 0 18 August, 2019
    JOŠ JEDAN VELIKI IGRAČ NAPUŠTA NOGOMET!! Ashley Cole objavio je kraj svoje bogate nogometne karijere.
Karijeru je započeo 1999. godine debiom za Arsenal. Ubrzo nakon toga poslan je na posudbu u Crystal Palace. Ubrzo, Wenger ga je vratio u redove topnika za koje je onda nastupao sve do 2006. godine kada je Arsenal izgubio u finalu Lige prvaka od Barcelone. Tada radi šokantan transfer u velikog rivala, Chelsea.
U Chelsea-u je igrao do 2014. godine i upisao 229 nastupa te ušao među legende kluba.
2014. odlazi u Italiju, točnije u Romu. Nakon samo 11 nastupa u Italiji, odlazi u LA Galaxy gdje se zadržao do početka ove godine.
Kraj svoje karijere objavio je kao igrač engleskog drugoligaša Derby County-a.

Uživaj u mirovini legendo!!

88 0 18 August, 2019
    La Liga
Real Madrid 3:1 Celta Vigo

U prvom kolu Španjolske nogometne lige, Real Madrid je u gostima svladao Celtu Vigo sa 3:1. "Kraljevi" su od 56. minute igrali sa igračem manje jer je crveni karton dobio Luka Modrić nagazivši gležanj Denisa Suareza. Sudac Luki nije dodjelio odmah crveni karton, nego nakon pregledavanja VAR-a. Za Real su zabijali Benzema (12') , Kross (61') i Vasquez (80'). Za Celtu je u zadnjim minutama utakmice zabio Aragunde (90'+1).

Utakmice odigrane danas:
Europski prvak Liverpool je odigrao 2:1 protiv Southamptona. Arsenal je također odigrao 2:1 protiv Burnly-a. Manchester City je protiv viceprvaka Tottenhama odigrao 2:2. Bournemonth je protiv Aston Ville odigrao 2:1. Brighton i West Ham su odigrali nerješeno 1:1. Everton je pobijedio Watford 1:0 a najvece iznenađenje napravio je Norwich City pobijedivši Newcastle sa 3:1 uz hat-trick Pukkija.

118 0 17 August, 2019
    TRANSFER BOMBA!! Philippe Coutinho je novi igrač Bayerna!
Nakon samo jedne sezone u Barceloni, Brazilac odlazi na jednogodišnju posudbu kod našeg Nike Kovača.