404 Not Found!

Sorry, the link you followed may be broken, or the page may have been removed.

You might interested in

  ^__^⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #selfie #selfies #fit #fitness #instafit

  ^__^⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #selfie #selfies #fit #fitness #instafit

  1,228 24 1 hour ago
  | King Crab, Ossetra Caviar, Candied Bergamot, Citrus Vinaigrette |
By Head-Chef @mosconiilario
📸 By @hungryformore.mag
📍Restaurant/Location: #mosconi
Do you like #finedining? Follow ⤵️
••••••••••••••••••••••••••••••
🌍Follow @culinaireinspiratie
🔥Follow @dutchcuisine 🇳🇱
••••••••••••••••••••••••••••••
📷 All rights and credits reserved to the respective owner(s)

  | King Crab, Ossetra Caviar, Candied Bergamot, Citrus Vinaigrette |
  By Head-Chef @mosconiilario
  📸 By @hungryformore.mag
  📍Restaurant/Location: #mosconi
  Do you like #finedining? Follow ⤵️
  ••••••••••••••••••••••••••••••
  🌍Follow @culinaireinspiratie
  🔥Follow @dutchcuisine 🇳🇱
  ••••••••••••••••••••••••••••••
  📷 All rights and credits reserved to the respective owner(s)

  798 10 2 hours ago
  Думала, что с банановым мороженым уже покончено, холода ведь наступают, но нет, вчера нашла на кухне два спелых-спелых банана и не удержалась🐒
Сегодня утром я проснулась от солнечных лучей, повалялась с котом, встала, сделала небольшую уборку (которая попутно выполняла функцию легкой разминки)🤸🏽‍♂️ В общем, утро задалось! Теперь можно и делами заняться🍃

  Думала, что с банановым мороженым уже покончено, холода ведь наступают, но нет, вчера нашла на кухне два спелых-спелых банана и не удержалась🐒
  Сегодня утром я проснулась от солнечных лучей, повалялась с котом, встала, сделала небольшую уборку (которая попутно выполняла функцию легкой разминки)🤸🏽‍♂️ В общем, утро задалось! Теперь можно и делами заняться🍃

  310 2 17 minutes ago
  CROSTATA RICOTTA E CIOCCOLATO 💗 pasta frolla morbida e friabile e un ripieno di ricotta, zucchero e gocce di cioccolato fondente. Super golosa e facilissima da fare ✌️
Buongiorno e buona domenica ☀️☀️
•
Per la ricetta trovate il link sul mio profilo 👉🏻 @claudiae_net •
Oppure sul mio BLOG www.claudiafornaciari.it (nella barra di ricerca 🔎 cercate “crostata ricotta e cioccolato”)

  CROSTATA RICOTTA E CIOCCOLATO 💗 pasta frolla morbida e friabile e un ripieno di ricotta, zucchero e gocce di cioccolato fondente. Super golosa e facilissima da fare ✌️
  Buongiorno e buona domenica ☀️☀️

  Per la ricetta trovate il link sul mio profilo 👉🏻 @claudiae_net
  Oppure sul mio BLOG www.claudiafornaciari.it (nella barra di ricerca 🔎 cercate “crostata ricotta e cioccolato”)

  527 12 1 hour ago
  Biskota
•Përbërësit:
1 kg miell për ëmbëlsira
200 gram copëza çokollatash
½ filxhan me vaj
2 vezë
•Përgatitja:
Në një enë të madhe shtoni miellin, çokollatën dhe vajin. Shtoni vezët dhe e përzieni mirë.
Kaq ishte! Tani merrni një lugë akulloreje (në mungesë të saj përdorni një lugë të zakonshme), merrni nga brumi i biskotave dhe i vendosni në një tavë. Kujdesuni që më parë të keni shtruar një letër kuzhine dhe biskotat të kenë një distancë nga njëra tjetra.
I fusni në furrë për 12 minuta, në temperaturë 180 gradë celsius.
Ju bëftë mirë😋
🍲🥗🥘🍜🍛🍝🍈🍇🍎🍐🍑🍋🍌🍓🍓🌽🍑🥔🍆🍄🌰🥖
#gatimetradicionale #receta #kuzhinashqiptare #albanianfood #visitalbania #traditionalfood #traditashqiptare #gatimetradicionaleshqiptare #shqiperiaime #alb #albania #shqiperi #food #gatuaj

  Biskota
  •Përbërësit:
  1 kg miell për ëmbëlsira
  200 gram copëza çokollatash
  ½ filxhan me vaj
  2 vezë
  •Përgatitja:
  Në një enë të madhe shtoni miellin, çokollatën dhe vajin. Shtoni vezët dhe e përzieni mirë.
  Kaq ishte! Tani merrni një lugë akulloreje (në mungesë të saj përdorni një lugë të zakonshme), merrni nga brumi i biskotave dhe i vendosni në një tavë. Kujdesuni që më parë të keni shtruar një letër kuzhine dhe biskotat të kenë një distancë nga njëra tjetra.
  I fusni në furrë për 12 minuta, në temperaturë 180 gradë celsius.
  Ju bëftë mirë😋
  🍲🥗🥘🍜🍛🍝🍈🍇🍎🍐🍑🍋🍌🍓🍓🌽🍑🥔🍆🍄🌰🥖
  #gatimetradicionale #receta #kuzhinashqiptare #albanianfood #visitalbania #traditionalfood #traditashqiptare #gatimetradicionaleshqiptare #shqiperiaime #alb #albania #shqiperi #food #gatuaj

  179 1 1 hour ago
  Lunching scenes sorted in a much simpler way for this Sunday....In my plate:- *Tawa Roti, *Mooli bhaji, *Fried Fish or *Sliced kheera....Thanks to my Mom for this Lunch....<< Follow @alpesh_gaurav.1 >>.
.
Kya aapko Fried Fish pasand hai??🤔.
.
Follow @alpesh_gaurav.1 for more such homecooked and worth drooling food pics.
.
#friedfish #fish #mooli #tawaroti #sundaylunch

  Lunching scenes sorted in a much simpler way for this Sunday....In my plate:- *Tawa Roti, *Mooli bhaji, *Fried Fish or *Sliced kheera....Thanks to my Mom for this Lunch....<< Follow @alpesh_gaurav.1 >>.
  .
  Kya aapko Fried Fish pasand hai??🤔.
  .
  Follow @alpesh_gaurav.1 for more such homecooked and worth drooling food pics.
  .
  #friedfish #fish #mooli #tawaroti #sundaylunch

  361 4 1 hour ago
  Giacca invernale 🏷€50
𝗖𝝝𝗟𝗟𝝝 𝗣𝗘𝗟𝗟𝗜𝗖𝗖𝗜𝝠 𝗦𝗜𝗡𝗧𝗘𝗧𝗜𝗖𝝠 𝗥𝗘𝗠𝝝𝗩𝗜𝗕𝗜𝗟𝗘
𝗗𝗜𝗦𝗣𝝝𝗡𝗜𝗕𝗜𝗟𝗘 𝗧𝗨𝗧𝗧𝗘 𝗟𝗘 𝗧𝝠𝗚𝗟𝗜𝗘 
#failadifferenzasempreesololapinup
#modaitaliana
𝘼𝘽𝘽𝙄𝙂𝙇𝙄𝘼𝙈𝙀𝙉𝙏𝙊 𝘿𝙄 𝘼𝙇𝙏𝙄𝙎𝙎𝙄𝙈𝘼 𝙌𝙐𝘼𝙇𝙄𝙏𝘼̀ 𝘼 𝙋𝙍𝙀𝙕𝙕𝙄 𝙎𝙃𝙊𝘾𝙆 💋
𝘿𝘼 𝙉𝙊𝙄 𝙄 𝐒𝐀𝐋𝐃𝐈 𝙏𝙐𝙏𝙏𝙄 𝙄 𝙂𝙄𝙊𝙍𝙉𝙄 🛍🛍🛍‼️‼️‼️‼️
✅✅INFO PER SPEDIZIONI E PRENOTAZIONI✅✅
☎️☎️▶️▶️𝟯𝟰𝟬𝟴𝟰𝟵𝟭𝟬𝟲𝟴 SALVATORE 
#lapinup_formia
ⓛⓐ ⓟⓘⓝ ⓤⓟ®
✅𝙾𝚁𝙰𝚁𝙸𝙾 𝙲𝙾𝙽𝚃𝙸𝙽𝚄𝙰𝚃𝙾 𝚃𝚄𝚃𝚃𝙸 𝙸 𝙶𝙸𝙾𝚁𝙽𝙸 ✅𝙰𝙿𝙴𝚁𝚃𝙸 𝙳𝙰𝙻 𝙻𝚄𝙽𝙴𝙳𝙸̀ 𝙰𝙻 𝚂𝙰𝙱𝙰𝚃𝙾 𝙾𝚁𝙴 𝟶9:𝟶𝟶-𝟸𝟷:𝟶𝟶 ✅𝙳𝙾𝙼𝙴𝙽𝙸𝙲𝙰 𝙴 𝙵𝙴𝚂𝚃𝙸𝚅𝙸 𝟶9:𝟶𝟶-𝟷𝟹:𝟹𝟶/𝟷𝟽:𝟶𝟶-𝟸𝟷:𝟶𝟶
ⓛⓐ ⓟⓘⓝ ⓤⓟ®
🅤🅝🅘🅒🅐🅢🅔🅓🅔
𝙻𝙾 𝚂𝚃𝙾𝚁𝙴 𝙲𝙷𝙴 𝙽𝙾𝙽 𝙲’𝙴𝚁𝙰 
#ilprezzopiubasso
#ilvestitochecercavi
#lapinupformia
#fashionstylist
#nuoviarrivi
#summer
#formia
#scauri
#gaeta
#sperlonga
#fondi
#itri
#cassino
#cellole
#TagsForLikesApp 
#TFLers 
#tweegram 
#photooftheday 
#mile 
#follow4follow 
#like4like 
#lovequotes 
#gucci 
#igers 
#picoftheday 
#food 
#followme

  Giacca invernale 🏷€50
  𝗖𝝝𝗟𝗟𝝝 𝗣𝗘𝗟𝗟𝗜𝗖𝗖𝗜𝝠 𝗦𝗜𝗡𝗧𝗘𝗧𝗜𝗖𝝠 𝗥𝗘𝗠𝝝𝗩𝗜𝗕𝗜𝗟𝗘
  𝗗𝗜𝗦𝗣𝝝𝗡𝗜𝗕𝗜𝗟𝗘 𝗧𝗨𝗧𝗧𝗘 𝗟𝗘 𝗧𝝠𝗚𝗟𝗜𝗘
  #failadifferenzasempreesololapinup
  #modaitaliana
  𝘼𝘽𝘽𝙄𝙂𝙇𝙄𝘼𝙈𝙀𝙉𝙏𝙊 𝘿𝙄 𝘼𝙇𝙏𝙄𝙎𝙎𝙄𝙈𝘼 𝙌𝙐𝘼𝙇𝙄𝙏𝘼̀ 𝘼 𝙋𝙍𝙀𝙕𝙕𝙄 𝙎𝙃𝙊𝘾𝙆 💋
  𝘿𝘼 𝙉𝙊𝙄 𝙄 𝐒𝐀𝐋𝐃𝐈 𝙏𝙐𝙏𝙏𝙄 𝙄 𝙂𝙄𝙊𝙍𝙉𝙄 🛍🛍🛍‼️‼️‼️‼️
  ✅✅INFO PER SPEDIZIONI E PRENOTAZIONI✅✅
  ☎️☎️▶️▶️𝟯𝟰𝟬𝟴𝟰𝟵𝟭𝟬𝟲𝟴 SALVATORE
  #lapinup_formia
  ⓛⓐ ⓟⓘⓝ ⓤⓟ®
  ✅𝙾𝚁𝙰𝚁𝙸𝙾 𝙲𝙾𝙽𝚃𝙸𝙽𝚄𝙰𝚃𝙾 𝚃𝚄𝚃𝚃𝙸 𝙸 𝙶𝙸𝙾𝚁𝙽𝙸 ✅𝙰𝙿𝙴𝚁𝚃𝙸 𝙳𝙰𝙻 𝙻𝚄𝙽𝙴𝙳𝙸̀ 𝙰𝙻 𝚂𝙰𝙱𝙰𝚃𝙾 𝙾𝚁𝙴 𝟶9:𝟶𝟶-𝟸𝟷:𝟶𝟶 ✅𝙳𝙾𝙼𝙴𝙽𝙸𝙲𝙰 𝙴 𝙵𝙴𝚂𝚃𝙸𝚅𝙸 𝟶9:𝟶𝟶-𝟷𝟹:𝟹𝟶/𝟷𝟽:𝟶𝟶-𝟸𝟷:𝟶𝟶
  ⓛⓐ ⓟⓘⓝ ⓤⓟ®
  🅤🅝🅘🅒🅐🅢🅔🅓🅔
  𝙻𝙾 𝚂𝚃𝙾𝚁𝙴 𝙲𝙷𝙴 𝙽𝙾𝙽 𝙲’𝙴𝚁𝙰
  #ilprezzopiubasso
  #ilvestitochecercavi
  #lapinupformia
  #fashionstylist
  #nuoviarrivi
  #summer
  #formia
  #scauri
  #gaeta
  #sperlonga
  #fondi
  #itri
  #cassino
  #cellole
  #TagsForLikesApp
  #TFLers
  #tweegram
  #photooftheday
  #mile
  #follow4follow
  #like4like
  #lovequotes
  #gucci
  #igers
  #picoftheday
  #food
  #followme

  0 0 6 minutes ago
  #sushi w @szanditari :D 🇭🇺 only! Hope it translates fine for English readers:) | nem ettünk meg mindent egyszerre de itt fő a választás lehetősége! Amikor egyedül / külföldön éltem - laktam kollégiumban, több albérletben, egyedül vagy mással - kevésbé figyel arra az ember, hogy változatosan érkezzen. Ez is kedvezett az evészavaromnak. A megszokott ételek, megszokott időben biztonságot adott. Már tudom, hogy ez is egy korlátozás volt. Most lehetnek már szintén megszokott ételek a hűtőben, nem érzem azt, hogy korlátozva lennék. Mert nem veszélynek fogom fel, ha valamit megkívánok azokon kívül, de azt se, ha azt van kedvem enni három napig :D 
Na meg a másik kérdés: többet eszek-e mint a másik? Anno nagyon is fontos volt, hogy ne egyek többet. Ez afféle győzelemnek számított. Vagy ne egyek "egészségtelenebbet", mint a másik. Most már nem zavar túlságosan semmi, bár érdekelnek mások normális étkezési szokásai :D tegnap pl moziban voltunk. Előtte kínait ettem ami semlegesen rossz ízű volt, keveset ettem de jól laktam, aztán popcorn. Később már nem is voltam éhes, egy fél szelet kalácsot ettem. Meglepő, mert alapnak vettem volna, hogy vacsorázok is, aztán senki se volt éhes.. :) Sushit háromszor ettem életemben abból ketszer Szandival, előtte rossz élményeim voltak még 16 éves koromból, amik törlődtek. És ez ezerszer jobban ízlik mint a kínai. Szóval ettem amennyi jól esett :D ha figyeltek, mi ízlik, mi nem, egyensúlyba kerültök előbb utóbb magatokkal. Nekem sikerül:)
#edrecovery #eatingdisorderrecovery #eatingdisorders #mutimiteszel #sushitime #japanesefood #foodstagram #foodphotography #mik #magyarig #eatingdisorderawareness #intuitiveeating #ikozosseg #magyarinsta #magyarinstakozosseg #nobadfood #foodfreedom #mentalhunger #egészség #food #étkezésizavarok #antidiéta #antidietculture #étkezésizavar #edwarrior #edfighter #balance

  #sushi w @szanditari :D 🇭🇺 only! Hope it translates fine for English readers:) | nem ettünk meg mindent egyszerre de itt fő a választás lehetősége! Amikor egyedül / külföldön éltem - laktam kollégiumban, több albérletben, egyedül vagy mással - kevésbé figyel arra az ember, hogy változatosan érkezzen. Ez is kedvezett az evészavaromnak. A megszokott ételek, megszokott időben biztonságot adott. Már tudom, hogy ez is egy korlátozás volt. Most lehetnek már szintén megszokott ételek a hűtőben, nem érzem azt, hogy korlátozva lennék. Mert nem veszélynek fogom fel, ha valamit megkívánok azokon kívül, de azt se, ha azt van kedvem enni három napig :D
  Na meg a másik kérdés: többet eszek-e mint a másik? Anno nagyon is fontos volt, hogy ne egyek többet. Ez afféle győzelemnek számított. Vagy ne egyek "egészségtelenebbet", mint a másik. Most már nem zavar túlságosan semmi, bár érdekelnek mások normális étkezési szokásai :D tegnap pl moziban voltunk. Előtte kínait ettem ami semlegesen rossz ízű volt, keveset ettem de jól laktam, aztán popcorn. Később már nem is voltam éhes, egy fél szelet kalácsot ettem. Meglepő, mert alapnak vettem volna, hogy vacsorázok is, aztán senki se volt éhes.. :) Sushit háromszor ettem életemben abból ketszer Szandival, előtte rossz élményeim voltak még 16 éves koromból, amik törlődtek. És ez ezerszer jobban ízlik mint a kínai. Szóval ettem amennyi jól esett :D ha figyeltek, mi ízlik, mi nem, egyensúlyba kerültök előbb utóbb magatokkal. Nekem sikerül:)
  #edrecovery #eatingdisorderrecovery #eatingdisorders #mutimiteszel #sushitime #japanesefood #foodstagram #foodphotography #mik #magyarig #eatingdisorderawareness #intuitiveeating #ikozosseg #magyarinsta #magyarinstakozosseg #nobadfood #foodfreedom #mentalhunger #egészség #food #étkezésizavarok #antidiéta #antidietculture #étkezésizavar #edwarrior #edfighter #balance

  0 0 6 minutes ago
  #fcba #repost--- from @kerabeareats 🍴🍴🍴 Thanks for tagging! ---------------------------------------------------- Food, Wine, & Rock n Roll 🎸
@hardrocksydney —
Before you say it, yes this flatlay is on the floor. Next one, yes there is a guitar in this spread too. After all, what’s a meal at Hard Rock Cafe without a bit of edginess? Definitely one of my most favourite shoots I’ve done in 2019, working with such an iconic brand to bring their Instagram game to life. Highlights? I could definitely go for another serving of those nachos, and at least 3 slices of that Oreo Cheesecake! Dessert platter me up!!
#FCBANSW #STAYHUNGRY

  #fcba  #repost--- from @kerabeareats 🍴🍴🍴 Thanks for tagging! ---------------------------------------------------- Food, Wine, & Rock n Roll 🎸
  @hardrocksydney
  Before you say it, yes this flatlay is on the floor. Next one, yes there is a guitar in this spread too. After all, what’s a meal at Hard Rock Cafe without a bit of edginess? Definitely one of my most favourite shoots I’ve done in 2019, working with such an iconic brand to bring their Instagram game to life. Highlights? I could definitely go for another serving of those nachos, and at least 3 slices of that Oreo Cheesecake! Dessert platter me up!!
  #FCBANSW #STAYHUNGRY

  1 1 6 minutes ago