NAPOKON: Luka Jović postigao je svoj prvenac u dresu Reala iz Madrida! On je ušao sa klupe u '70 minutu umesto Benzeme, a u '90 je postigao gol za konačnih 5:0 protiv Leganesa! Bravo Luka! Počelo je!💪👏
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
@lukajovic @realmadrid @laliga #lukajovic #realmadrid #laliga #laligasantander #serbia #srbija #spain

101 0

More sve_sportske_novosti posts

BOMBA: Žoze Murinjo novi je trener Totenhema! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Klub iz Londona sinoć u 20:30h saopštio da je Poketino dobio otkaz, jutros u 7:29h da je Murinjo dobio posao! Ugovor je potpisan do kraja sezone 2022/23.
❌"Uzbuđen sam što sam došao u klub sa tako velikom baštinom i strastvenim navijačima. Uzbuđen sam zbog kvaliteta, kako tima, tako i akademije. Rad sa ovim igračima je ono što me je privuklo! - Izjavio je 56-godišnji Murinjo!
@spursofficial @mundomourinho #spurs #tottenham #josemurinho #coach

95 0 20 hours ago

KRAJ: Najbolji strelac reprezentacije Španije svih vremena David Vilja na kraju sezone završava svoju bogatu igračku karijeru! 🇪🇸
Vilja je u svojoj karijeri postigao 365 golova igrajući za osam klubova (Hihon, Saragosa, Valensija, Barselona, Atletiko Madrid, Melburn, Njujork, Visel). Sa 59 golova najbolji je strelac "crvene furije"! Veliko hvala za sve! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
@davidvilla @realzaragoza @valenciacf @fcbarcelona @atleticodemadrid @melbournecity @newyorkcity.fc #davidvilla #realzaragoza #valencia #barcelona #atleticodemadrid #madrid #melbournecity #newyork #newyorkcity

124 0 18 November, 2019

Skupa slika @viktortroicki @nenadzim @tipsarevicjanko @krajinovic_filip @dutzee @djokernole @dusanvemic
Pripreme za Dejvis kup! 🇷🇸
@daviscuptennis #viktortroicki #nenadzimonjic #jankotipsarevic #filipkrajinovic #dusanlajovic #novakdjokovic #daviscup

42 0 18 November, 2019

ABA LIGA: U derbiju 7. kola Regionalne košarkaške lige Partizan bolji od Crvene Zvezde!
Košarkaška drama od 135 minuta u Areni pripala je crno-belima! Derbi kakav smo ćekali, borba, požrtvovanje i drama do samog kraja utakmice opravdao je epitet derbija!
Partizan - Crvena Zvezda 75:72 (26:19, 17:18, 13:18, 19:17)
@partizanbc @crvenazvezdakk @aba.liga #partizan #crvenazvezda #abaleague #abaliga

72 1 17 November, 2019

RUKOMET: Jedini predstavnik Srbije u Evropi, niški Železničar pobedio je ekipu Karvine iz Češke u utakmici šesnaestine finala EHF Čelendž kupa! 🇷🇸
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
RK Železničar - HCB Karvina 30:28 (15:15)
Revanš meč odigraće se za sedam dana u Češkoj!
@rkzeleznicar @ehf_ec @hcbkarvina #rkzeleznicar #zeleznicar #rukomet #handball #serbia #srbija #czech #czechrepublic #ehf #challengercup

73 3 17 November, 2019

Mlada reprezentacija Srbije deklasirala je Estoniju, na "Čairu" u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2021. godine! 🇷🇸
Srbija - Estonija 6:0 (3:0) [Ilić '12, Joveljić '20, Ilić '38, Joveljić '52, '61, Tedić '87]

SUPER LIGA GRČKE: Završeno je i 10. kolo Grčkog prvenstva! 🇬🇷
Šampion PAOK gostovao je ekipi Creteu i uz dosta muke slavio minimalnim rezultatom. Za ekipu PAOK-a celu utakmicu odigrali su strelac pogotka Hrvat Josip Mišić, dok je gol čuvao srpski igrač Živko Živković.
U derbiju kola sastali su se Panatenaikos i AEK. Posle fantastičnog prvog poluvremena za AEK, Panatenaikos se trgao, preokrenuo i došao do sva tri boda. Za AEK celu utakmicu odigrao je bivši igrač Crvene Zvezde i povremeni reprezentativac Nenad Krstičić, a igrao je još i Hrvat Marko Livaja. Na klupi AEK-a sedeo je još jedan Srpski igrač Miloš Deletić! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Na prepunom Giorgios Karaiskskis stadionu u Pireju, ekipa Olimpijakosa lako je kao domaćin savladala Atromitos iako su od 67. minuta imali igrača manje! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
❌OFI Crete - PAOK 0:1 (0:0) [Mišić '56]
❌Panathinaikos - AEK Athens FC 3:2 (0:2) [Macheda '67, Mendoza '70, Kolovetsios '88 / Bskakis '18. Oliveira '36]
❌Olympiacos - Atromitos 2:0 (0:0) [Podence '60, Soudani '62]
Posle 10. kola prvi na tabeli je Olimpijakos (26p), drugo mesto zauzima PAOK (23p), dok je na trećem AEK (17p)
@oficretefc @paok_fc @fcpanathinaikos @aekfc_official @olympiacosfc @atromitosathinonfc #oficrete #paok #panathinaikos #fcpanathinaikos #aek #olympiacosfc #olympiacos #atromitos #greece

77 0 12 November, 2019

HNL: Gotovo je i 15. kolo Hrvatske nogometne lige u kome su odigrana dva derbija! 🇭🇷
U derbiju izmedju Hajduka iz Splita i Osijeka vidjena je odlična igra obe ekipe, preokreti i sreća koja je bila na strani Hajduka. Iako su od '75 minuta igrali sa dva igrača manje, ekipa Hajduka je uspela sa se odbrani od napada Osijeka! Pred 7.800 gledalaca na Poljudu ekipe su opravdale epitet derbija!
U drugoj utakmici koja je trebala biti derbi ni D od derbija! Ekipa Dinama je više nego ubedljivo pobedila ekipu Rijeke! Posle samo 26 minuta igre bilo je 4:0 za Dinamo! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
❌Hajduk Split - Osijek 3:2 (2:1) [Caktas '22, Eduok '41, Jairo '72 / Zaper '43, Marić '52]
❌Rijeka - GNK Dinamo 0:5 (0:4) [Ivanušević '14, Osrić 18, Stojanović 20, Orsić '26, '70]
@hnkhajduk @nkosijek @nk_rijeka @gnkdinamo @hrvatskanogometnaliga #hnkhajduksplit #hajduksplit #nkosijek #osijek #nkrijeka #rijeka #gnkdinamo #dinamozagreb

87 0 11 November, 2019

JUPILER LIGA: Juče su odigrane poslednje tri utakmice 15. kola Belgijskog prvenstva! 🇧🇪
U utakmici koja je nekada važila za veliki derbi, tim KAA Gent pobedio je veoma lako ekipu Genka.
Ekipa Mehelena kao gost priredila je iznenadjenje i savladala veliki Standard iz Liježa. Za ekipu Standarda do 46. minuta igrao je Crnogorski igrač Aleksandar Boljević, dok je za isti klub celu utakmicu odigrao Bosanac Gojko Cimirot!
Još jedno iznenadjenje priredio je Antverp pošto je kod kuće, na prepunom Bosuil stadionu pobedio Klub Briž! Za Briž nije ulazio u igru Matej Mitrović, hrvatski internacionalac!
❌Genk - KAA Gent 0:2 (0:1) [Depoitre '2, David '47]
❌St. Liege - KV Mechelen 1:2 (0:1) [Amallah '86 / Schoofs '15, de Camagro '66]
❌Antwerp - Club Brugge KV 2:1 (0:1) [Mboksni '50 (penal), Mignolat '64 (autogol] / Schrijvers '25]
Posle završenog 15. kola prvo mesto zauzima Klub Briž (33p), drugi je Gent (28p), treće i četvrto mesto su Mehelen i Standard (27p). ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
@krcgenkofficial @kaagent @standard_rscl @kvmechelen @royal_antwerp_fc @clubbrugge @jupilerproleague_official #genk #krcgenk #gent #kaagent #standarddeliege #standard #liege #kvmechelen #royalantwerpfc #antwerp #clubbrugge #belgium

83 0 11 November, 2019

PREMIER LIGA RUSIJA: Gotovo je veoma zanimljivo 16. kolo Ruskog šampionata! 🇷🇺 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
U derbiju kola timovi Lokomotive iz Moskve i Krasnodara odigrali su nerešeno! Za Krasnpdar celu utakmicu odigrao je Srpski internacionalac Uroš Spajić! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
CSKA iz Moskve je kao gost, uz dosta muke pobedio ekipu Sočija nakon preokreta! Za Soči 79. minuta odigrao je Srpski igrač Ivan Miladinović! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
U meču izmedju Arsenala iz Tule i Zenita vidjen je samo jedan pogodak čime je Zenit odneo sva tri boda! Za Arsenal do 49. minuta igrao je bivši igrač Crvene Zvezde Goran Čaušić dok je ta Zenit celu utakmicu odigrao kapiten Branislav Ivanović!
Nakon 16. kola prvi je Zenit (36p), na drugom mestu nalazi se Lokomotiva iz Moskve (31p), treći, četvrti i peti imaju isti broj bodova (30p) a to su Rostov, CSKA iz Moskve i Krasnodar, dok se tek na šestom mestu nalazi ekipa Spartaka iz Moskve (21p). ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
❌Lokomotiv Moscow - Krasnodar 1:1 (1:1) [Krychowiak '41 / Berg 45+2]
❌Sochi - CSKA Moscow 2:3 (2:1) [Mostovoy '7, Poloz 45+3 (penal) / Mevlja '16 (autogol), Oblyakov '52, Chalov '55]
❌Arsenal Tula - Zenit 0:1 (0:0) [Azmoun '63]
@fclokomotivmoscow @fckrasnodar @pfcarsenaltula @zenit_spb @sochifc @pfc_cska #lokomotivmoscow #fclokomotiv #fckrasnodar #krasnodar #arsenaltula #zenit #sochi #sochifc #cska #cskamoscow