#albania Instagram Photos & Videos

albania - 3.5m posts

Statistics

We looked inside some of the posts tagged with #albania and here's what we found interesting.

Inside 48 Posts

Time between posts:
24 seconds
Average like
6.5
Average comment
0.1
Posts with video
5/48
Posts with photo
43/48

Hashtag Popularity

⛷❄SKI ne KOLASHIN Ujevara e Niagares 2000 Leke #Udhetim_1 Ditor 22/23 shkurt 😍
⌛ Rezervoni ne 0698897808
⏰Ju duhen disa ore nen efektin e adrenalines qe te ofron bora ❄ dhe Skijimi ⛷🏂
Programi 🚦🚐🚐🏔⛷❄
✅Nisja ne oren 06:00
✅Vendi takimit tek Kafe Flora ✅Ndalese gjate udhetimit, pushim kafeje
✅Vizite tek Ujevara e Niagares 🏞🏞
✅Mberritja Kolashin rreth ores 12:00
✅Ski, kohe e lire deri ne ⏰ 15:30
✅Kthimi per ne Tirane
✅Mberritja rreth ores 22:00

Info
4-Pjesmarrja 20 + persona
5-Cmimi 2000 leke /Personi
6-Te perfshira Transporti Komod Sprineter 20-30 vendesh(gjate gjithe udhetimit) , Guida, dhe shume kenaqesi!
7-Cfare duhet te keni me vete:
Karte Identiteti per kalimin e kufirit, Veshje Bore ,Kepuce per Hiking / Bore , Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba per temperatura te ulta deri ne minus . Doreza kapuc shall etj.fruta te thata, cokollata, dhe sa me shume energjike si ju dini te jeni.Ku do te jete nje udhetim mjaft i vecante per te gjithe ju pjesmarres qe do te beje te mundur largimin e stresit dhe monotonise se perditshme !!!
Per tu bere pjese e Grupit kontaktoni ne :0698897808 ose dergoni SMS Ps (Rezervoj 2 persona per Udhetimin ne Kolashin Emer, mbiemer dhe moshen per cdo pjesmarres)
Faleminderit qe jeni pjese e My Albania #Ski #kolashin #myalbania #bore #snow #adventure #udhetime #family #friends #nature #myalbanianatureexplorers #albania #brezovice #trip

⛷❄SKI ne KOLASHIN Ujevara e Niagares 2000 Leke #Udhetim_1 Ditor 22/23 shkurt 😍
⌛ Rezervoni ne 0698897808
⏰Ju duhen disa ore nen efektin e adrenalines qe te ofron bora ❄ dhe Skijimi ⛷🏂
Programi 🚦🚐🚐🏔⛷❄
✅Nisja ne oren 06:00
✅Vendi takimit tek Kafe Flora ✅Ndalese gjate udhetimit, pushim kafeje
✅Vizite tek Ujevara e Niagares 🏞🏞
✅Mberritja Kolashin rreth ores 12:00
✅Ski, kohe e lire deri ne ⏰ 15:30
✅Kthimi per ne Tirane
✅Mberritja rreth ores 22:00

Info
4-Pjesmarrja 20 + persona
5-Cmimi 2000 leke /Personi
6-Te perfshira Transporti Komod Sprineter 20-30 vendesh(gjate gjithe udhetimit) , Guida, dhe shume kenaqesi!
7-Cfare duhet te keni me vete: 
Karte Identiteti per kalimin e kufirit, Veshje Bore ,Kepuce per Hiking / Bore , Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba per temperatura te ulta deri ne minus . Doreza kapuc shall etj.fruta te thata, cokollata, dhe sa me shume energjike si ju dini te jeni.Ku do te jete nje udhetim mjaft i vecante per te gjithe ju pjesmarres qe do te beje te mundur largimin e stresit dhe monotonise se perditshme !!!
Per tu bere pjese e Grupit kontaktoni ne :0698897808 ose dergoni SMS Ps (Rezervoj 2 persona per Udhetimin ne Kolashin Emer, mbiemer dhe moshen per cdo pjesmarres)
Faleminderit qe jeni pjese e My Albania #Ski #kolashin #myalbania #bore #snow #adventure #udhetime #family #friends #nature #myalbanianatureexplorers #albania #brezovice #trip
2 0 30 minutes ago

@proteinstore.al vjen te ju me një SUPER OFERTË 30% ulje për HYDRO 5 (full spectrum amino acids) vetëm për 3.500 lek (nga 5.000 lek). Porositeni tek @proteinstore.al me kodin: HYDRO35

#proteinestore #supplement #HYDRO5 #Oferte #Fitness #workout #muskuj #muscle #protein #aminoacide
#oferta #dhurata #kupona #oferteperty #falas #tirana #albania

@proteinstore.al vjen te ju me një SUPER OFERTË 30% ulje për HYDRO 5 (full spectrum amino acids) vetëm për 3.500 lek (nga 5.000 lek). Porositeni tek @proteinstore.al me kodin: HYDRO35

#proteinestore #supplement #HYDRO5 #Oferte #Fitness #workout #muskuj #muscle #protein #aminoacide
#oferta #dhurata #kupona #oferteperty #falas #tirana #albania
3 0 31 minutes ago

💥𝗩𝗮𝗿𝗲̈𝘀𝗲 𝗖̧𝗲𝗹𝘀𝗮𝘀𝗵💥
E PERSONALIZUESHME SIPAS DESHIRES

Dru arre i gdhendur ne Laser me kapse lekure.
Nje produkt i vecant dhe shume cilesor.
Per cdo info na kontaktoni ne DM

Cmimi: 1️⃣3️⃣0️⃣0️⃣ Leke
Transporti brenda Tiranes Falas. 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 #dhurata #dhuratatepersonalizuara #giftideas #forhim #forher #fff #bestgiftever #tirana #albania #blionline #varsecelsash #keyrings #giftstoreonline @360group_signs

💥𝗩𝗮𝗿𝗲̈𝘀𝗲 𝗖̧𝗲𝗹𝘀𝗮𝘀𝗵💥
E PERSONALIZUESHME SIPAS DESHIRES

Dru arre i gdhendur ne Laser me kapse lekure.
Nje produkt i vecant dhe shume cilesor.
Per cdo info na kontaktoni ne DM

Cmimi: 1️⃣3️⃣0️⃣0️⃣ Leke
Transporti brenda Tiranes Falas. 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 #dhurata #dhuratatepersonalizuara #giftideas #forhim #forher #fff #bestgiftever #tirana #albania #blionline #varsecelsash #keyrings #giftstoreonline @360group_signs
0 0 31 minutes ago

# Shega, e cila zbukuron kabinat gjatë sezonit të dimrit, ju ndihmon të mbani shëndetin tuaj kundër të ftohtit falë përmbajtjes vitamin C. #Medipol #albania

# Shega, e cila zbukuron kabinat gjatë sezonit të dimrit, ju ndihmon të mbani shëndetin tuaj kundër të ftohtit falë përmbajtjes vitamin C. #Medipol #albania
0 0 32 minutes ago
Link in bio 
#argumentum #news #albania #NATO#kuçovë #bazaushtarake
2 0 32 minutes ago

💥NGA €50, VETËM €35💥
🏀ÇARÇAFË SET TEK RANFORCE 🏈
Seti ka në përmbajtje:
• Këllëf Jorgani: 160x220cm
• Çarçaf: 160x260cm
• Këllëf Jastëku: 50x70
Kodi Produktit: B143
🔜Porosit tani në DM 📥 dhe ne i sjellim kudo për ju! 📦
#home #homedecor #bedroomdecor #bedroominspo #kids #bedsheets #carcaf #cotton #white #quality #comfort #linens #linenbedding #decor #homestyling #bedding #femije #produktefemijesh #beddingsets #tirana #blitani #porositonline #femra #cilesi #albania #dyqanonline #baby #design

💥NGA €50, VETËM €35💥
🏀ÇARÇAFË SET TEK RANFORCE 🏈
Seti ka në përmbajtje:
• Këllëf Jorgani: 160x220cm
• Çarçaf: 160x260cm
• Këllëf Jastëku: 50x70
Kodi Produktit: B143
🔜Porosit tani në DM 📥 dhe ne i sjellim kudo për ju! 📦
#home #homedecor #bedroomdecor #bedroominspo #kids #bedsheets #carcaf #cotton #white #quality #comfort #linens #linenbedding #decor #homestyling #bedding #femije #produktefemijesh #beddingsets #tirana #blitani #porositonline #femra #cilesi #albania #dyqanonline #baby #design
1 0 32 minutes ago

Shiu nuk na ndalon ti japim ngjyra të ëmbla ditës tonë në #CottonHomee.🥰 Plot 3 kombinime nuancash pastel 🌈 në setet e çarçafëve dopio #zarf #pambuk. ⁣⁣
⁣⁣
📌Ju mund t'i bëni tuajat për vetëm 4'300 Lekë!⁣⁣
⁣⁣
⭕Çarçaf Zarf (220x240)cm⁣⁣⁣⁣⁣
⭕Çarçaf Dysheku (230x250)cm⁣⁣⁣⁣⁣
⭕Këllëf Jastëku 2copë/(50x80)cm⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣
Porosit tani në nr.📱069 676 0206 dhe i sjellim kudo jeni në #shqiperi ⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣
#newcollection #colors #saten #fullcolors #details #cottonhomee #cutedetails #home #decor #homedecor #happyhome #relax #trendy #comfy #quality #design #tirana #albania #linens #homelinens #sales #setdopio #carcaf #setcarcaf #green #bedsheets

Shiu nuk na ndalon ti japim ngjyra të ëmbla ditës tonë në #CottonHomee.🥰 Plot 3 kombinime nuancash pastel 🌈 në setet e çarçafëve dopio #zarf #pambuk. ⁣⁣
⁣⁣
📌Ju mund t'i bëni tuajat për vetëm 4'300 Lekë!⁣⁣
⁣⁣
⭕Çarçaf Zarf (220x240)cm⁣⁣⁣⁣⁣
⭕Çarçaf Dysheku (230x250)cm⁣⁣⁣⁣⁣
⭕Këllëf Jastëku 2copë/(50x80)cm⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣
Porosit tani në nr.📱069 676 0206 dhe i sjellim kudo jeni në #shqiperi ⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣
#newcollection #colors #saten #fullcolors #details #cottonhomee #cutedetails #home #decor #homedecor #happyhome #relax #trendy #comfy #quality #design #tirana #albania #linens #homelinens #sales #setdopio #carcaf #setcarcaf #green #bedsheets ⁣
5 0 32 minutes ago

Join us next week and hear from Suzie about her experience of being deployed to #Albania shortly after the late November, 6.4 magnitude #earthquake to assist in the recovery by carrying out structural damage inspections & assessments with @saraid.usar
Follow the link in our bio to register for your free ticket

#engineeringabettersociety #earthquakerelief #london #fitzrovia #thebuildingsociety

Join us next week and hear from Suzie about her experience of being deployed to #Albania shortly after the late November, 6.4 magnitude #earthquake to assist in the recovery by carrying out structural damage inspections & assessments with @saraid.usar 
Follow the link in our bio to register for your free ticket

#engineeringabettersociety #earthquakerelief #london #fitzrovia #thebuildingsociety
1 0 33 minutes ago

🏠Apartament 1+1 per shitje
📍Rruga Grigor Heba
(Komuna e Parisit)
📐68m²
📄Me hipoteke
🏢Kati 1-re, pallat ekzistues
💸65,000€
📱069 215 2121
_________________________________________
Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, dy korridore dhe nje tualet, ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues gjashte katesh.
Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme, e qete dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per informacion apo nje vizite ne prone, me kontaktoni!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#smarter #bolder #faster #success #brand #marketing #technology #network #training #relentless #dreambig #movefast #dontsettleforaverage #realestate #realtor #century21bond #century21albania🇦🇱 #buy #sell #rent #agent #qira #qera #blej #albania #imobiliare #prona #shes #century21bond #century21 #realestateinalbania

🏠Apartament 1+1 per shitje
📍Rruga Grigor Heba
(Komuna e Parisit)
📐68m²
📄Me hipoteke
🏢Kati 1-re, pallat ekzistues
💸65,000€
📱069 215 2121
_________________________________________
Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, dy korridore dhe nje tualet, ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues gjashte katesh.
Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme, e qete dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per informacion apo nje vizite ne prone, me kontaktoni!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#smarter #bolder #faster #success #brand #marketing #technology #network #training #relentless #dreambig #movefast #dontsettleforaverage #realestate #realtor #century21bond #century21albania🇦🇱 #buy #sell #rent #agent #qira #qera #blej #albania #imobiliare #prona #shes #century21bond #century21 #realestateinalbania
2 0 33 minutes ago

🏢 SHITET #Vile 2-kateshe NE LAGJEN "15 TETORI" FIER, □ Ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 102.75 m2 🔴Kati 0 ka siperfaqe 102.75 m2 nga i cili 87.40 m2 mund te shfrytezohet per bisnese te ndryshme, 15.35 m2 siperfaqe banimi ⚪Kati 1 ka siperfaqe 111.80 m2
🛏 2 Dhome gjumi
🛋 1 Ambient ndenje
🍳 1 Ambient gatimi
🛁 1 Banjo
🖼 1 Ballkon 🔵 Vila ka shkalle per dalje ne tarrace 💶 #Cmimi 82.000 Euro
📜 Dokumentacion i rregullt hipotekor 📞 Kontakt +35569 22 59 535
Whatsapp: https://wa.me/355692259535

RE/MAX Solution 🔴⚪️🔵
https://www.remax-albania.com/530301001-141

#remax #remaxsolution #remaxinfinity #remaxadvantage #remaxkoncept #apartement #fier #view #goodprice #opportunity #tirane #vlore #shitje #apartamentpershitje #patos #pronaneshitje #shqiperia #lushnje #blerjeonline #blere #shitur #remaxalbania #1inrealestate #realestate #albania #okazion #qera #brand

🏢 SHITET #Vile 2-kateshe NE LAGJEN "15 TETORI" FIER, □ Ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 102.75 m2 🔴Kati 0 ka siperfaqe 102.75 m2 nga i cili 87.40 m2 mund te shfrytezohet per bisnese te ndryshme, 15.35 m2 siperfaqe banimi ⚪Kati 1 ka siperfaqe 111.80 m2
🛏 2 Dhome gjumi
🛋 1 Ambient ndenje
🍳 1 Ambient gatimi
🛁 1 Banjo
🖼 1 Ballkon 🔵 Vila ka shkalle per dalje ne tarrace 💶 #Cmimi 82.000 Euro
📜 Dokumentacion i rregullt hipotekor 📞 Kontakt +35569 22 59 535
Whatsapp: https://wa.me/355692259535

RE/MAX Solution 🔴⚪️🔵
https://www.remax-albania.com/530301001-141

#remax #remaxsolution #remaxinfinity #remaxadvantage #remaxkoncept #apartement #fier #view #goodprice #opportunity #tirane #vlore #shitje #apartamentpershitje #patos #pronaneshitje #shqiperia #lushnje #blerjeonline #blere #shitur #remaxalbania #1inrealestate #realestate #albania #okazion #qera #brand
3 0 35 minutes ago

📍MYSLYM SHYRI/TIRANE 📍
Jepet me Qera Kati i 2 i nje Vile 3 kateshe me siperfaqe 170m2
E pershtatshme per Zyra, Fondacione, Klinika Mjekesore, etj, pasi hapesira eshte ne 7 ambjente!
Totalisht e rikonstrukturuar!
Me Vendodhje buze rruge!
Cmim muaj / 1300€ 🗣️ Gjithashtu edhe Kati i 3 i Viles eshte me te njejten siperfaqe, mirpo momentalisht eshte ne rikonstruksion!

CODE / IZSH3232-Q

Trego interes duke derguar ne DM kodin perkates te prones!

#izotishpis #tirana #albania
#prona #qera #apartament #myslymshyri #buzerruge #okazion

📍MYSLYM SHYRI/TIRANE 📍
Jepet me Qera Kati i 2 i nje Vile 3 kateshe me siperfaqe 170m2
E pershtatshme per Zyra, Fondacione, Klinika Mjekesore, etj, pasi hapesira eshte ne 7 ambjente!
Totalisht e rikonstrukturuar!
Me Vendodhje buze rruge! 
Cmim muaj / 1300€ 🗣️ Gjithashtu edhe Kati i 3 i Viles eshte me te njejten siperfaqe, mirpo momentalisht eshte ne rikonstruksion!

CODE / IZSH3232-Q

Trego interes duke derguar ne DM kodin perkates te prones!

#izotishpis #tirana #albania
#prona #qera #apartament #myslymshyri #buzerruge #okazion
9 0 37 minutes ago

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌36-40📌ne dispozicion
Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑
💲 Paguaj cash ne dorezim 💶
🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱
.
.
.
#bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #fashionstoretirana19 #tirana #albania

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌36-40📌ne dispozicion
Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑
💲 Paguaj cash ne dorezim 💶
🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱
.
.
.
#bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #fashionstoretirana19 #tirana #albania
0 0 37 minutes ago

Follow dhe bëhu pjes në faqen tonë ku do mësosh shum gjëra rreth sportit 👍
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• @manjak_tsportit@manjak_tsportit ✔ manjak_tsportit ✔ @manjak_tsportit@manjak_tsportit@manjak_tsportit@manjak_tsportit@manjak_tsportit@manjak_tsportit ✔•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #interesante #fakte #albanian #shqip #interesante #fakte #albanian #shqip #trend #gjerainteresante
#fakteinteresante #shqipe #_shqiptybe #fakte #kuriozitete #fakteepike #shqipvalla #muzik #thenie #poezi #ligje #albania #kosovo #fakten #facts

Follow dhe bëhu pjes në faqen tonë ku do mësosh shum gjëra rreth sportit 👍
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• @manjak_tsportit ✔ @manjak_tsportit ✔ manjak_tsportit ✔ @manjak_tsportit ✔ @manjak_tsportit ✔ @manjak_tsportit ✔@manjak_tsportit✔ @manjak_tsportit✔ @manjak_tsportit ✔••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••#interesante #fakte #albanian #shqip #interesante #fakte #albanian #shqip #trend #gjerainteresante
#fakteinteresante #shqipe #_shqiptybe #fakte #kuriozitete #fakteepike #shqipvalla #muzik #thenie #poezi #ligje #albania #kosovo #fakten #facts
20 0 38 minutes ago

I’m a huge pasta and pizza lover. I can eat those every single day.

#CrazzyPizzeria
#GardenCity
#Tirane #Albania
#CrazyPizza

I’m a huge pasta and pizza lover. I can eat those every single day.

#CrazzyPizzeria
#GardenCity
#Tirane #Albania
#CrazyPizza
0 0 39 minutes ago
Plotësoni kombinimet e përditshme me çantën GUCCI!😍
.
.
.
.
.
#tirana #martizzastudio #martizza #sale #stylish #style #shopping #glamour #elegance #purse #handbag #newcollection #leather #leatherpurse #ulje #oferta #albania
1 0 40 minutes ago

Budva~Kotor~Shen Stefan😍
💶Cmimi15€
📆Nisjet per Datat 1,8,15,22 dhe 29 Mars
Programi:
🔗Nisja nga Tirana ⏰ne oren 5:30
🔗Kryerja e proceduarve kufitare ne Muriqan
Ndales e vogel rreth 30 minuta per kafen☕e mngjesit
Udhetimi vazhdon drejt ishullit te njohur Shen Stefan 🔗Me pas nisemi drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter,💃Kercimtaren e Budves ,Portin e Jahteve
🔗Vazhjom rrugen drejt qytetit te Kotorrit ku vizitohet
✅Stari Gradin
Portin e Jahteve
✅Kohe e lire
📌Nisja drejt Tiranes
Mberritija rreth ores 21:00 te mbrremjes
⭕Shenim:Femijet nen moshe 18 vjec duhet te ken prokure me vete te noterizuar
⭕Duet te keni me vete Pasaporten ose Karten ID

Ju njoftojm se :
✅Pagesa e bere eshte e pakthyeshme
✅Agjencia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj

Rezervoni tani:
☎ +355 69 57 18 514
🚩Adresa: Pas pallatit të Sportit “Asllan Rusi", zyra Kei Reisen, Tiranë-Albania⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#toptour #shenstefan #visitkotor #budvamontenegro #travel #tour #kotori #oferte #okazion #udhetim #montenegro🇲🇪 #valentino #valentines #instagram #montenegro #albania #visitmontenegro #photooftheday #blue #kotormontenegro #kotor #love #albanian #beautiful #budva #visitbudva #traveling

Budva~Kotor~Shen Stefan😍
💶Cmimi15€
📆Nisjet per Datat 1,8,15,22 dhe 29 Mars
Programi:
🔗Nisja nga Tirana ⏰ne oren 5:30
🔗Kryerja e proceduarve kufitare ne Muriqan
Ndales e vogel rreth 30 minuta per kafen☕e mngjesit
Udhetimi vazhdon drejt ishullit te njohur Shen Stefan 🔗Me pas nisemi drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter,💃Kercimtaren e Budves ,Portin e Jahteve
🔗Vazhjom rrugen drejt qytetit te Kotorrit ku vizitohet
✅Stari Gradin
Portin e Jahteve
✅Kohe e lire
📌Nisja drejt Tiranes
Mberritija rreth ores 21:00 te mbrremjes
⭕Shenim:Femijet nen moshe 18 vjec duhet te ken prokure me vete te noterizuar
⭕Duet te keni me vete Pasaporten ose Karten ID

Ju njoftojm se :
✅Pagesa e bere eshte e pakthyeshme
✅Agjencia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj

Rezervoni tani:
☎ +355 69 57 18 514
🚩Adresa: Pas pallatit të Sportit “Asllan Rusi", zyra Kei Reisen, Tiranë-Albania⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#toptour #shenstefan #visitkotor #budvamontenegro #travel #tour #kotori #oferte #okazion #udhetim #montenegro🇲🇪 #valentino #valentines #instagram #montenegro #albania #visitmontenegro #photooftheday #blue #kotormontenegro #kotor #love #albanian #beautiful #budva #visitbudva #traveling
4 0 40 minutes ago

Fustan këcimi në akull ! ⛸ • Geta 💕
==================================
•Shop Online ose vizitoni dyqanin tonë! 🛵
•Adresa : Komuna e Parisit sa kalon lulishten sipër EHW-së! ☎️ Kontakt : +355676924333
#byshop #melinaballet #ballet #dance #balletshop #balletinspiration #tirana #albania #italy #kosovo #england #bloch #royal #pointe #balerina #dance #ballet #dresses #blochpointeshoes

Fustan këcimi në akull ! ⛸ • Geta 💕
==================================
•Shop Online ose vizitoni dyqanin tonë! 🛵
•Adresa : Komuna e Parisit sa kalon lulishten sipër EHW-së! ☎️ Kontakt : +355676924333
•
•
•
•
#byshop #melinaballet #ballet #dance #balletshop #balletinspiration #tirana #albania #italy #kosovo #england #bloch #royal #pointe #balerina #dance #ballet #dresses #blochpointeshoes
0 0 41 minutes ago

Stay geared up with the Carbon Fibre Heating Technology of Milwaukee Workwear Collection and heated jackets, available in a range of sizes and colours suitable for the any job.

Exclusive distributor in Albania ➡️ Albaelettrica
Check out more 🌐 albaelettrica.al
#milwaukee  #tools  #powertools  #construction  #contractor  #contractors  #milwaukeetools  #tradesman  #electrician  #plumber  #charger  #supercharger  #builder  #building  #nothingbutheavyduty  #albaelettrica  #albania

Stay geared up with the Carbon Fibre Heating Technology of Milwaukee Workwear Collection and heated jackets, available in a range of sizes and colours suitable for the any job.

Exclusive distributor in Albania ➡️ Albaelettrica
Check out more 🌐 albaelettrica.al
#milwaukee #tools #powertools #construction #contractor #contractors #milwaukeetools #tradesman #electrician #plumber #charger #supercharger #builder #building #nothingbutheavyduty #albaelettrica #albania
0 0 43 minutes ago

Modeli i ri sapo ka ardhur ne te gjitha masat 😍 Porosit ONLINE Transporti FALAS⚜ GISI Collection ⚜ Porosit ne 📥💌 .
Bejme dhe porosi te vecanta, vetem dergoni foton ❤️✂️
.
#collection #clothes #trends #albania #fashion #sale #fashiongirl #model #beautiful #modern #famous #onlineshopping #onlineboutique #onlinestore #ordernow #porosit #rroba #koleksioniiri #veshje #veshjesportive #blionline

Modeli i ri sapo ka ardhur ne te gjitha masat 😍 Porosit ONLINE Transporti FALAS⚜ GISI Collection ⚜ Porosit ne 📥💌 .
Bejme dhe porosi te vecanta, vetem dergoni foton ❤️✂️
.
#collection #clothes #trends #albania #fashion #sale #fashiongirl #model #beautiful #modern #famous #onlineshopping #onlineboutique #onlinestore #ordernow #porosit #rroba #koleksioniiri #veshje #veshjesportive #blionline
7 0 43 minutes ago

Produktiviteti është planifikimi inteligjent dhe priotizimi i aktiviteteve ditore. Të qenit produktiv në punë apo në shtëpi është një sfidë më vete ndaj kemi listuar disa pika që mund t’ju ndihmojnë.
1. Kërkoni ndihmë / Delegoni detyrat 
2. Mos u bllokoni në takime të parëndësishme 
3. Krijoni një listë të “gjërave për të bërë” ...
Lexoni artikullin e plotë në linkun në bio👆🏻 ose vizitoni blog.posto.al 👉🏻 Follow @posto.al
#postoal #postoaltips #pronanëpostoal #shërbimenëpostoal #punësim
#pronameqera
#reklamofalas
#oferta
#ofertamemire
#biznese
#realestate
#ofertameemire
#reklamobiznesintendonline
#blogushqiptar
#kërkojpunë
#tiranalifestyle
#albania
#këshilla
#libra
#kinema
#gatime
#tirana #albania

Produktiviteti është planifikimi inteligjent dhe priotizimi i aktiviteteve ditore. Të qenit produktiv në punë apo në shtëpi është një sfidë më vete ndaj kemi listuar disa pika që mund t’ju ndihmojnë.
1. Kërkoni ndihmë / Delegoni detyrat 
2. Mos u bllokoni në takime të parëndësishme 
3. Krijoni një listë të “gjërave për të bërë” ...
Lexoni artikullin e plotë në linkun në bio👆🏻 ose vizitoni blog.posto.al 👉🏻 Follow @posto.al
#postoal #postoaltips #pronanëpostoal #shërbimenëpostoal #punësim
#pronameqera
#reklamofalas 
#oferta
#ofertamemire
#biznese
#realestate
#ofertameemire
#reklamobiznesintendonline
#blogushqiptar
#kërkojpunë
#tiranalifestyle
#albania
#këshilla
#libra
#kinema
#gatime
#tirana #albania
2 0 43 minutes ago

Golf per vajza ne te gjitha ngjyrat 🌸🌺🌼😍😍 Modeli i ri sapo ka ardhur ne te gjitha masat 😍 Porosit ONLINE Transporti FALAS⚜ GISI Collection ⚜ Porosit ne 📥💌 .
Bejme dhe porosi te vecanta, vetem dergoni foton ❤️✂️
.
#collection #clothes #trends #albania #fashion #sale #fashiongirl #model #beautiful #modern #famous #onlineshopping #onlineboutique #onlinestore #ordernow #porosit #rroba #koleksioniiri #veshje #veshjesportive #blionline

Golf per vajza ne te gjitha ngjyrat 🌸🌺🌼😍😍 Modeli i ri sapo ka ardhur ne te gjitha masat 😍 Porosit ONLINE Transporti FALAS⚜ GISI Collection ⚜ Porosit ne 📥💌 .
Bejme dhe porosi te vecanta, vetem dergoni foton ❤️✂️
.
#collection #clothes #trends #albania #fashion #sale #fashiongirl #model #beautiful #modern #famous #onlineshopping #onlineboutique #onlinestore #ordernow #porosit #rroba #koleksioniiri #veshje #veshjesportive #blionline
2 0 44 minutes ago

Do you want to become a part of a great #WesternBalkans team that brings the #youth of the region together? 🤔

If yes, great! Apply and start working with #RYCO ✅🔝👍 Lear more on the RYCO website 👉 link in bio
#Albania #BosniaandHerzegovina #Kosovo #Montenegro #NorthMacedonia #Serbia #Job

Do you want to become a part of a great #WesternBalkans team that brings the #youth of the region together? 🤔

If yes, great! Apply and start working with #RYCO ✅🔝👍 Lear more on the RYCO website 👉 link in bio 
#Albania #BosniaandHerzegovina #Kosovo #Montenegro #NorthMacedonia #Serbia #Job
17 0 45 minutes ago

Phibrows Kurs. Microblading dhe machine shading leksione bonus. I vetmi trajnim qe ju pais me certificate qe njihet ne mbare boten. Bej zgjedhjen e duhur dhe investo me zgjuarsi
Per informaciondhe regjistrim kontaktoni MD.
Vendet jane te limituara ndaj nxito per tu regjistruar. .
.
#microblading #student #call #regjistrohu #phiacademy #phibrows #brankobabic #fije #vetulla #kurspervetulla #tattoo #eyebrows #brows #browsonfleek #pmu #permanentmakeup #master #beautysalon #hairbyhair #tirana #albania #training

Phibrows Kurs. Microblading dhe machine shading leksione bonus. I vetmi trajnim qe ju pais me certificate qe njihet ne mbare boten. Bej zgjedhjen e duhur dhe investo me zgjuarsi
Per informaciondhe regjistrim kontaktoni MD.
Vendet jane te limituara ndaj nxito per tu regjistruar. .
.
#microblading #student #call #regjistrohu #phiacademy #phibrows #brankobabic #fije #vetulla #kurspervetulla #tattoo #eyebrows #brows #browsonfleek #pmu #permanentmakeup #master #beautysalon #hairbyhair #tirana #albania #training
12 0 47 minutes ago

🔥🔥🔥🔥

🔥🔥🔥🔥
3 1 47 minutes ago

Looking for a way to grow your bitcoin??? Start here
Make up to 5.5BTC from our Bitcoin minning operations
Message me directly or contact me on WhatsApp
+13522054277
#forex #southcarolina #Hungary #Cyprus #america #hiphop #dinero #colorado #ireland #poland #Washingtondc #denmark #Atlanta #florida #newyork #albania #money #detroit #brasil #oman #businessowner #lasvegas #btc #investwisely #saopaulo #Dutch #malaysia #southside #forexlifestyle📊📉📈💴💵💷💸 #flipcash

Looking for a way to grow your bitcoin??? Start here
Make up to 5.5BTC from our Bitcoin minning operations
Message me directly or contact me on WhatsApp
+13522054277
#forex #southcarolina #Hungary #Cyprus #america #hiphop #dinero #colorado #ireland #poland #Washingtondc #denmark #Atlanta #florida #newyork #albania #money #detroit #brasil #oman #businessowner #lasvegas #btc #investwisely #saopaulo #Dutch #malaysia #southside #forexlifestyle📊📉📈💴💵💷💸 #flipcash
0 0 47 minutes ago

Top #albania posts

Du wirst sehr gefährlich, wenn du lernst deine Gefühle zu kontrollieren 😈 
#frankfurt #köln #berlin #koblenz #germany #swiss #albania #albaniangirl #shqipe #blondehair #f4follow #liketime #like4likes #ootd #music #love #followforfollowback #follow #followme
2,254 107 14 hours ago

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë 😍
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚡ 🅸🅽🆃🅴🆁🅴🆂🅰🅽🆃🅴.3⃣🅽🆃
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🌍 @Interesante.3nt 🏞️ @Interesante.3nt
🗺️ @Interesante.3nt 🌋 @Interesante.3nt
⛰️ @Interesante.3nt 🌞 @Interesante.3nt
🏔️ @Interesante.3nt 🌈 @Interesante.3nt
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #faktemjekesore #gjerainteresante #interesante3nt #faktesekrete #inteligjence #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove #dijeunike

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë 😍
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚡ 🅸🅽🆃🅴🆁🅴🆂🅰🅽🆃🅴.3⃣🅽🆃
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🌍 @Interesante.3nt 🏞️ @Interesante.3nt
🗺️ @Interesante.3nt 🌋 @Interesante.3nt
⛰️ @Interesante.3nt 🌞 @Interesante.3nt
🏔️ @Interesante.3nt 🌈 @Interesante.3nt
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #faktemjekesore #gjerainteresante #interesante3nt #faktesekrete #inteligjence #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove #dijeunike
4,014 1,610 16 hours ago

If the passage of time didn't leave a mark on its surroundings, how would we notice it?

If the passage of time didn't leave a mark on its surroundings, how would we notice it?
1,099 11 2 hours ago

Don't come back when you realize I'm rare!🤍🔒
#sabr #alb #albania #ks #kosova #badgirl #never

Don't come back when you realize I'm rare!🤍🔒
#sabr#alb#albania#ks#kosova#badgirl#never
228 15 16 hours ago