#balkanweb Instagram Photos & Videos

balkanweb - 7.4k posts

Statistics

We looked inside some of the posts tagged with #balkanweb and here's what we found interesting.

Inside 36 Posts

Time between posts:
2 hours
Average like
164
Average comment
2.2
Posts with video
5/36
Posts with photo
31/36

Hashtag Popularity

“Pse nuk e ngrite zërin më parë”? Lubonja pyet live inxhinieren Luljeta Bozo dhe paralajmëron: Rama do na bëjë sërish dëme të mëdha

#bwlajme #balkanweb

“Pse nuk e ngrite zërin më parë”? Lubonja pyet live inxhinieren Luljeta Bozo dhe paralajmëron: Rama do na bëjë sërish dëme të mëdha

#bwlajme #balkanweb
137 1 11 hours ago

Tërmeti/ Si do shpenzohet buxheti? Bledi Çuçi në “Real Story”: Do vendosim pasi të nxjerrim raportin real të dëmeve

#bwlajme #balkanweb

Tërmeti/ Si do shpenzohet buxheti? Bledi Çuçi në “Real Story”: Do vendosim pasi të nxjerrim raportin real të dëmeve

#bwlajme #balkanweb
45 1 11 hours ago

Strehimi i banorëve në Tiranë/ Rama jep shifrat : 554 familje s’mund të kthehen në banesa, ne do paguajmë…

#bwlajme #balkanweb

Strehimi i banorëve në Tiranë/ Rama jep shifrat : 554 familje s’mund të kthehen në banesa, ne do paguajmë…

#bwlajme #balkanweb
55 0 11 hours ago

Emrat/ Bashkia e Tiranës miraton bonusin e qirasë për 554 familje, ja lista e plotë

#balkanweb #bwlajme

Emrat/ Bashkia e Tiranës miraton bonusin e qirasë për 554 familje, ja lista e plotë

#balkanweb #bwlajme
32 0 12 hours ago

Emrat/ Bashkia e Tiranës miraton bonusin e qirasë për 554 familje, ja lista e plotë

#bwlajme #balkanweb

Emrat/ Bashkia e Tiranës miraton bonusin e qirasë për 554 familje, ja lista e plotë

#bwlajme #balkanweb
80 1 12 hours ago

Pasi dhuroi 1 milion euro, Pacolli bën premtimin e madh në Krujë: Do ndërtoj një pallat për 3 muaj!

#bwlajme #balkanweb

Pasi dhuroi 1 milion euro, Pacolli bën premtimin e madh në Krujë: Do ndërtoj një pallat për 3 muaj!

#bwlajme #balkanweb
358 7 14 hours ago

Tërmeti/ PD kërkesë me 5 pika qeverisë dhe Bashkisë Krujë: Brenda 10 ditësh sillni informacion për dëmet në Thumanë

#bwlajme #balkanweb

Tërmeti/ PD kërkesë me 5 pika qeverisë dhe Bashkisë Krujë: Brenda 10 ditësh sillni informacion për dëmet në Thumanë

#bwlajme #balkanweb
57 1 14 hours ago

Nga pezullimi i Malajt te kritikat për qeverinë, Mustafaj ‘skanon’ zhvillimet politike: Kryeministri po e menaxhon keq situatën. Basha tregoi ndjeshmëri njerëzore
#bwlajme #balkanweb

Nga pezullimi i Malajt te kritikat për qeverinë, Mustafaj ‘skanon’ zhvillimet politike: Kryeministri po e menaxhon keq situatën. Basha tregoi ndjeshmëri njerëzore
#bwlajme #balkanweb
46 1 15 hours ago

Humbi nën rrënoja gruan, vajzën dhe mbesën, oficeri i policisë rikthehet te pallati i shkatërruar, rrëfimi që do iu përlotë

#bwlajme #balkanweb

Humbi nën rrënoja gruan, vajzën dhe mbesën, oficeri i policisë rikthehet te pallati i shkatërruar, rrëfimi që do iu përlotë

#bwlajme #balkanweb
193 0 15 hours ago

Zhdukja e Bleona Matës, e ëma bën akuzën e fortë: Dyshoj tek ish-bashkëshorti, i kam humbur të gjitha shpresat ndaj shtetit

#bwlajme #balkanweb

Zhdukja e Bleona Matës, e ëma bën akuzën e fortë: Dyshoj tek ish-bashkëshorti, i kam humbur të gjitha shpresat ndaj shtetit

#bwlajme #balkanweb
233 0 15 hours ago

Video/ Ja momenti kur FA hedh në erë ndërtesën gjigante në Shkozet, u dëmtua nga tërmeti

#bwlajme #balkanweb

Video/ Ja momenti kur FA hedh në erë ndërtesën gjigante në Shkozet, u dëmtua nga tërmeti

#bwlajme #balkanweb
108 1 16 hours ago

Pezullohet nga detyra këshilltari i Bankës së Shqipërisë Arben Malaj, vendimi në Fletoren Zyrtare

#balkanweb #bwlajme

Pezullohet nga detyra këshilltari i Bankës së Shqipërisë Arben Malaj, vendimi në Fletoren Zyrtare

#balkanweb #bwlajme
96 2 16 hours ago

Zgjedhja e kryeprokurorit dhe anëtarëve të KED, ambasadori Soreca: Reforma në Drejtësi, kryesore për integrimin

#bwlajme #balkanweb

Zgjedhja e kryeprokurorit dhe anëtarëve të KED, ambasadori Soreca: Reforma në Drejtësi, kryesore për integrimin

#bwlajme #balkanweb
59 0 16 hours ago

Gjendja e emergjencës pas tërmetit, Rama zbulon shifrën: 20 mld lekë është fondi nga buxheti, por…

#balkanweb #bwlajme

Gjendja e emergjencës pas tërmetit, Rama zbulon shifrën: 20 mld lekë është fondi nga buxheti, por…

#balkanweb #bwlajme
90 1 18 hours ago

Shtypi i dites 5 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme

Shtypi i dites 5 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme
12 0 21 hours ago

Horoskopi sot 5 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme

Horoskopi sot 5 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme
17 0 21 hours ago

Čarolija je stigla u grad, ili bar na moj feed 😁❄️ Nego da vam ispričam priču o šubari. Pariz, prošla zima, pred doček nove godine. Ispred Ajfelovog tornja milion turista, iako su bili ogromni neredi zbog žutih prsluka. Gde su turisti, tu su i ulični prodavci. Privesci, magneti, francuske beretke, palačinke i naravno šubare. Za sve se cenka. A nas dvoje smo grozni u tome.

Moja jača polovina priča savršen američki engleski (moram ga malo hvaliti 😁) E sad, to je super, ali mi uvek dobijemo i američke cene. Jer misle evo ih bogati Ameri. On još visok i plav, još kad krene da ga lomi, to je to, šubara 30 eura.

Ne dam 30,puno je. Sutra idemo opet. Rekoh daj da ja sad pričam, lepo balkansko-ruskim akcentom. Sporazumevamo se nekako Francuz i ja, meri on moju glavu, traži veličinu, pogodismo se, šubara 5 eura, još mi i privezak dade. Srećna ja, rekoh od sad smo Rusi.

Narednih nekoliko dana je moj dragi glumio Rusa u Parizu, a ja sam se uklopila sa šubarom i bundom. Sreća pa smo odgledali par ruskih serija, pa smo znali nešto osnovno. Samo smo spasiba govorili. Mnogo smo se ismejali tih dana, na kraju smo se cenkali i kad je  trebalo i kad nije. Uvek kad stavim šubaru setim se tih dana i prelepog Pariza ❤️❄️ Kakvi ste vi u cenkanju? 😊

#mybosnianhome #mylook #mojstil #doyoubonjour #streetstyle #sarajevogram #sarajevouslikama #feelsarajevo #balkanbloggers #balkanweb #sarajevogirl #kamarija #sarajevo #sarajevobosniaandherzegovina #doyoubonjour

Čarolija je stigla u grad, ili bar na moj feed 😁❄️ Nego da vam ispričam priču o šubari. Pariz, prošla zima, pred doček nove godine. Ispred Ajfelovog tornja milion turista, iako su bili ogromni neredi zbog žutih prsluka. Gde su turisti, tu su i ulični prodavci. Privesci, magneti, francuske beretke, palačinke i naravno šubare. Za sve se cenka. A nas dvoje smo grozni u tome.

Moja jača polovina priča savršen američki engleski (moram ga malo hvaliti 😁) E sad, to je super, ali mi uvek dobijemo i američke cene. Jer misle evo ih bogati Ameri. On još visok i plav, još kad krene da ga lomi, to je to, šubara 30 eura.

Ne dam 30,puno je. Sutra idemo opet. Rekoh daj da ja sad pričam, lepo balkansko-ruskim akcentom. Sporazumevamo se nekako Francuz i ja, meri on moju glavu, traži veličinu, pogodismo se, šubara 5 eura, još mi i privezak dade. Srećna ja, rekoh od sad smo Rusi.

Narednih nekoliko dana je moj dragi glumio Rusa u Parizu, a ja sam se uklopila sa šubarom i bundom. Sreća pa smo odgledali par ruskih serija, pa smo znali nešto osnovno. Samo smo spasiba govorili. Mnogo smo se ismejali tih dana, na kraju smo se cenkali i kad je  trebalo i kad nije. Uvek kad stavim šubaru setim se tih dana i prelepog Pariza ❤️❄️ Kakvi ste vi u cenkanju? 😊

#mybosnianhome #mylook #mojstil #doyoubonjour #streetstyle #sarajevogram #sarajevouslikama #feelsarajevo #balkanbloggers #balkanweb#sarajevogirl #kamarija #sarajevo #sarajevobosniaandherzegovina #doyoubonjour
2,297 33 5 December, 2019

“Mos ishin komshinjtë s’do kishim dalë, thyem dy rreshta tullash” 70-vjeçari i mbijetuar rrëfen sekondat e frikshme, fqinj me familjen Lala

#bwlajme #balkanweb

“Mos ishin komshinjtë s’do kishim dalë, thyem dy rreshta tullash” 70-vjeçari i mbijetuar rrëfen sekondat e frikshme, fqinj me familjen Lala

#bwlajme #balkanweb
143 0 4 December, 2019

LAJMI I FUNDIT/ KE dhuron 15 milionë euro për Shqipërinë pas tërmetit katastrofik

#bwlajme #balkanweb

LAJMI I FUNDIT/ KE dhuron 15 milionë euro për Shqipërinë pas tërmetit katastrofik

#bwlajme #balkanweb
153 1 4 December, 2019

Situata pas tërmetit, Berisha: Gjendja e jashtëzakonshme pa caktimin e fondit buxhetor është “fake” dhe tallje me fatkeqësinë

#bwlajme #balkanweb

Situata pas tërmetit, Berisha: Gjendja e jashtëzakonshme pa caktimin e fondit buxhetor është “fake” dhe tallje me fatkeqësinë

#bwlajme #balkanweb
98 2 4 December, 2019

Tërmeti shkatërrues/ Televizioni gjerman jep shifrat: Rindërtimi do kushtojë 1 mld euro, deri tani janë mbledhur 15 mln

#bwlajme #balkanweb

Tërmeti shkatërrues/ Televizioni gjerman jep shifrat: Rindërtimi do kushtojë 1 mld euro, deri tani janë mbledhur 15 mln

#bwlajme #balkanweb
196 6 4 December, 2019

Foto/ Debati i Lleshajt me banorët në Lezhë, PD ironizon ministrin: Shyqyr që s’u hodhi gaz për t’i shpërndarë!

#bwlajme #balkanweb

Foto/ Debati i Lleshajt me banorët në Lezhë, PD ironizon ministrin: Shyqyr që s’u hodhi gaz për t’i shpërndarë!

#bwlajme #balkanweb
83 3 4 December, 2019

Shtyhet sërish mësimi në Tiranë, Durrës, Vorë e Kurbin, Ministria e Arsimit: Nis më 9 dhjetor

#bwlajme #balkanweb

Shtyhet sërish mësimi në Tiranë, Durrës, Vorë e Kurbin, Ministria e Arsimit: Nis më 9 dhjetor

#bwlajme #balkanweb
165 0 4 December, 2019

“Kosovarët ndanë dhe varfërinë e tyre me shqiptarët”, Meta mesazh prekës për mbështetjen e FSK: Rrezikuat jetën për vëllezërit

#bwlajme #balkanweb

“Kosovarët ndanë dhe varfërinë e tyre me shqiptarët”, Meta mesazh prekës për mbështetjen e FSK: Rrezikuat jetën për vëllezërit

#bwlajme #balkanweb
122 3 4 December, 2019

Video/ Rama takon kryeministrin e Holandës: U Solidarizua me Shqipërinë në këto momente dramatike

#bwlajme #balkanweb

Video/ Rama takon kryeministrin e Holandës: U Solidarizua me Shqipërinë në këto momente dramatike

#bwlajme #balkanweb
123 0 4 December, 2019

“Vala e pasgoditjeve në Shqipëri po vjen duke u shuar”, Qendra Sizmologjike Europiane-Mesdhetare: Ja çfarë nuk përjashtohet

#bwlajme #balkanweb

“Vala e pasgoditjeve në Shqipëri po vjen duke u shuar”, Qendra Sizmologjike Europiane-Mesdhetare: Ja çfarë nuk përjashtohet

#bwlajme #balkanweb
89 0 4 December, 2019

Tërmeti/ “Do ta kalojmë këtë situatë”,Basha me banorët e “Astirit”, e moshuara apel të rinjve: Ndërtoni Shqipërinë, mos u largoni nga vendi !

#bwlajme #balkanweb

Tërmeti/ “Do ta kalojmë këtë situatë”,Basha me banorët e “Astirit”, e moshuara apel të rinjve: Ndërtoni Shqipërinë, mos u largoni nga vendi !

#bwlajme #balkanweb
105 1 4 December, 2019

Tërmeti/ Godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave jashtë funksionit

#bwlajme #balkanweb

Tërmeti/ Godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave jashtë funksionit

#bwlajme #balkanweb
100 3 4 December, 2019

Shtypi i dites 4 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme

Shtypi i dites 4 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme
16 0 4 December, 2019

Horoskopi sot 4 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme

Horoskopi sot 4 Dhjetor 2019

#balkanweb #bwlajme
16 0 4 December, 2019

Gde pijete kafu na Astoriji? Jedna od nasih omiljenih kafeterija je @balanceronyc ☕️ 📍 3095 37th St, Astoria, NY Budi u Toku-Prati #NewYorkDesavanja 💫

Gde pijete kafu na Astoriji? Jedna od nasih omiljenih kafeterija je @balanceronyc ☕️ 📍 3095 37th St, Astoria, NY  Budi u Toku-Prati #NewYorkDesavanja 💫
49 2 3 December, 2019

“I hoqi dy kate pallatit në Durrës”, Sadri Abazi për News24: E pavërtetë, hoteli është funksional. Ja çfarë më tha Luçiano Boçi

#bwlajme #balkanweb

“I hoqi dy kate pallatit në Durrës”, Sadri Abazi për News24: E pavërtetë, hoteli është funksional. Ja çfarë më tha Luçiano Boçi

#bwlajme #balkanweb
138 3 3 December, 2019

Video/ Re pluhuri në Durrës! Pallati 6 katësh shembet me shpërthim të kontrolluar, shkaktohen dëme në objektet përreth

#bwlajme #balkanweb

Video/ Re pluhuri në Durrës! Pallati 6 katësh shembet me shpërthim të kontrolluar, shkaktohen dëme në objektet përreth

#bwlajme #balkanweb
248 2 3 December, 2019

Top #balkanweb posts

Pasi dhuroi 1 milion euro, Pacolli bën premtimin e madh në Krujë: Do ndërtoj një pallat për 3 muaj!

#bwlajme #balkanweb

Pasi dhuroi 1 milion euro, Pacolli bën premtimin e madh në Krujë: Do ndërtoj një pallat për 3 muaj!

#bwlajme #balkanweb
358 7 14 hours ago

Zhdukja e Bleona Matës, e ëma bën akuzën e fortë: Dyshoj tek ish-bashkëshorti, i kam humbur të gjitha shpresat ndaj shtetit

#bwlajme #balkanweb

Zhdukja e Bleona Matës, e ëma bën akuzën e fortë: Dyshoj tek ish-bashkëshorti, i kam humbur të gjitha shpresat ndaj shtetit

#bwlajme #balkanweb
233 0 15 hours ago

“Pse nuk e ngrite zërin më parë”? Lubonja pyet live inxhinieren Luljeta Bozo dhe paralajmëron: Rama do na bëjë sërish dëme të mëdha

#bwlajme #balkanweb

“Pse nuk e ngrite zërin më parë”? Lubonja pyet live inxhinieren Luljeta Bozo dhe paralajmëron: Rama do na bëjë sërish dëme të mëdha

#bwlajme #balkanweb
137 1 11 hours ago

Humbi nën rrënoja gruan, vajzën dhe mbesën, oficeri i policisë rikthehet te pallati i shkatërruar, rrëfimi që do iu përlotë

#bwlajme #balkanweb

Humbi nën rrënoja gruan, vajzën dhe mbesën, oficeri i policisë rikthehet te pallati i shkatërruar, rrëfimi që do iu përlotë

#bwlajme #balkanweb
193 0 15 hours ago

Video e re/ Momenti i frikshëm kur tërmeti godet “Porto Romanon”, shihni si tundet kamioni në rrugë, macja ikën me vrap

#bwlajme #balkanweb

Video e re/ Momenti i frikshëm kur tërmeti godet “Porto Romanon”, shihni si tundet kamioni në rrugë, macja ikën me vrap

#bwlajme #balkanweb
626 0 27 November, 2019

Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe jep mesazhin prekës: Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi

#bwlajme #balkanweb

Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe jep mesazhin prekës: Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi

#bwlajme #balkanweb
764 10 2 December, 2019

“Mblodhi kursimet për udhëtimin e ëndrrave”, Gjesti prekës i vogëlushes shqiptare në Itali: I dhuroj për të prekurit nga tërmeti

#bwlajme #balkanweb

“Mblodhi kursimet për udhëtimin e ëndrrave”, Gjesti prekës i vogëlushes shqiptare në Itali: I dhuroj për të prekurit nga tërmeti

#bwlajme #balkanweb
404 4 3 December, 2019

Video/ Tërmeti shkatërrues këput në mes xhaminë e Thumanës, imami: Besimtarët falen jashtë, duam ndihmë!

#bwlajme #balkanweb

Video/ Tërmeti shkatërrues këput në mes xhaminë e Thumanës, imami: Besimtarët falen jashtë, duam ndihmë!

#bwlajme #balkanweb
691 10 29 November, 2019

Čarolija je stigla u grad, ili bar na moj feed 😁❄️ Nego da vam ispričam priču o šubari. Pariz, prošla zima, pred doček nove godine. Ispred Ajfelovog tornja milion turista, iako su bili ogromni neredi zbog žutih prsluka. Gde su turisti, tu su i ulični prodavci. Privesci, magneti, francuske beretke, palačinke i naravno šubare. Za sve se cenka. A nas dvoje smo grozni u tome.

Moja jača polovina priča savršen američki engleski (moram ga malo hvaliti 😁) E sad, to je super, ali mi uvek dobijemo i američke cene. Jer misle evo ih bogati Ameri. On još visok i plav, još kad krene da ga lomi, to je to, šubara 30 eura.

Ne dam 30,puno je. Sutra idemo opet. Rekoh daj da ja sad pričam, lepo balkansko-ruskim akcentom. Sporazumevamo se nekako Francuz i ja, meri on moju glavu, traži veličinu, pogodismo se, šubara 5 eura, još mi i privezak dade. Srećna ja, rekoh od sad smo Rusi.

Narednih nekoliko dana je moj dragi glumio Rusa u Parizu, a ja sam se uklopila sa šubarom i bundom. Sreća pa smo odgledali par ruskih serija, pa smo znali nešto osnovno. Samo smo spasiba govorili. Mnogo smo se ismejali tih dana, na kraju smo se cenkali i kad je  trebalo i kad nije. Uvek kad stavim šubaru setim se tih dana i prelepog Pariza ❤️❄️ Kakvi ste vi u cenkanju? 😊

#mybosnianhome #mylook #mojstil #doyoubonjour #streetstyle #sarajevogram #sarajevouslikama #feelsarajevo #balkanbloggers #balkanweb #sarajevogirl #kamarija #sarajevo #sarajevobosniaandherzegovina #doyoubonjour

Čarolija je stigla u grad, ili bar na moj feed 😁❄️ Nego da vam ispričam priču o šubari. Pariz, prošla zima, pred doček nove godine. Ispred Ajfelovog tornja milion turista, iako su bili ogromni neredi zbog žutih prsluka. Gde su turisti, tu su i ulični prodavci. Privesci, magneti, francuske beretke, palačinke i naravno šubare. Za sve se cenka. A nas dvoje smo grozni u tome.

Moja jača polovina priča savršen američki engleski (moram ga malo hvaliti 😁) E sad, to je super, ali mi uvek dobijemo i američke cene. Jer misle evo ih bogati Ameri. On još visok i plav, još kad krene da ga lomi, to je to, šubara 30 eura.

Ne dam 30,puno je. Sutra idemo opet. Rekoh daj da ja sad pričam, lepo balkansko-ruskim akcentom. Sporazumevamo se nekako Francuz i ja, meri on moju glavu, traži veličinu, pogodismo se, šubara 5 eura, još mi i privezak dade. Srećna ja, rekoh od sad smo Rusi.

Narednih nekoliko dana je moj dragi glumio Rusa u Parizu, a ja sam se uklopila sa šubarom i bundom. Sreća pa smo odgledali par ruskih serija, pa smo znali nešto osnovno. Samo smo spasiba govorili. Mnogo smo se ismejali tih dana, na kraju smo se cenkali i kad je  trebalo i kad nije. Uvek kad stavim šubaru setim se tih dana i prelepog Pariza ❤️❄️ Kakvi ste vi u cenkanju? 😊

#mybosnianhome #mylook #mojstil #doyoubonjour #streetstyle #sarajevogram #sarajevouslikama #feelsarajevo #balkanbloggers #balkanweb#sarajevogirl #kamarija #sarajevo #sarajevobosniaandherzegovina #doyoubonjour
2,297 33 5 December, 2019