#farmasicosmetics Instagram Photos & Videos

Statistics

We looked inside some of the posts tagged with #farmasicosmetics and here's what we found interesting.

Inside 36 Posts

Time between posts:
34 minutes
Average like
28.8
Average comment
1.9
Posts with video
4/36
Posts with photo
32/36

Hashtag Popularity

@farmasi_raca Profile picture

@farmasi_raca

KERATIN SPRREJ!....499 din.... 👉Keratin sprej obnavlja oštećenu i ispucalu kosu.
👉Pruža zdrav izgled i neverovatan sjaj. 👉Keratin vraća kosi elastičnost, eliminiše elektricitet, ističe boju, povećava volumen! 👉Olakšava cesljanje
Naneti na mokru kosu. Ne ispirati.
.
.
#farmasi #farmasisrbija #farmasis #farmasiofficial #farmasimakeup #farmasicosmetics #farmasikatalog #farmasiparfems #farmasipriroda #farmasikrem #farmasinovisad #farmasionlinekatalog #farmasilove #katalog #oktobar #novo

KERATIN SPRREJ!....499 din.... 👉Keratin sprej obnavlja oštećenu i ispucalu kosu.
👉Pruža zdrav izgled i neverovatan sjaj. 👉Keratin vraća kosi elastičnost, eliminiše elektricitet, ističe boju, povećava volumen! 👉Olakšava cesljanje 
Naneti na mokru kosu. Ne ispirati.
.
.
#farmasi #farmasisrbija #farmasis #farmasiofficial #farmasimakeup #farmasicosmetics #farmasikatalog #farmasiparfems #farmasipriroda #farmasikrem #farmasinovisad #farmasionlinekatalog #farmasilove #katalog #oktobar #novo
3 0 37 minutes ago
@farmasi.gita Profile picture

@farmasi.gita

Matte Liquid Lipstick💄

Buzekuq i lengshem mat. Me shume pigmentim, efekt mat dhe formule e avancuar e cila nuk i than buzet dhe nuk le ndjesi peshe ne buze. Thahet shpejt dhe qendron gjate ne buze. Ngjyra shume intensive me te cilat do te kenaqeni!
Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup

Matte Liquid Lipstick💄

Buzekuq i lengshem mat. Me shume pigmentim, efekt mat dhe formule e avancuar e cila nuk i than buzet dhe nuk le ndjesi peshe ne buze. Thahet shpejt dhe qendron gjate ne buze. Ngjyra shume intensive me te cilat do te kenaqeni! 
Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup
2 0 55 minutes ago
@farmasi.gita Profile picture

@farmasi.gita

Matte Liquid Lipstick💄

Buzekuq i lengshem mat. Me shume pigmentim, efekt mat dhe formule e avancuar e cila nuk i than buzet dhe nuk le ndjesi peshe ne buze. Thahet shpejt dhe qendron gjate ne buze. Ngjyra shume intensive me te cilat do te kenaqeni!
Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup

Matte Liquid Lipstick💄

Buzekuq i lengshem mat. Me shume pigmentim, efekt mat dhe formule e avancuar e cila nuk i than buzet dhe nuk le ndjesi peshe ne buze. Thahet shpejt dhe qendron gjate ne buze. Ngjyra shume intensive me te cilat do te kenaqeni! 
Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup
2 0 55 minutes ago
@farmasi.gita Profile picture

@farmasi.gita

Matte Liquid Lipstick💄

Buzekuq i lengshem mat. Me shume pigmentim, efekt mat dhe formule e avancuar e cila nuk i than buzet dhe nuk le ndjesi peshe ne buze. Thahet shpejt dhe qendron gjate ne buze. Ngjyra shume intensive me te cilat do te kenaqeni!
Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup

Matte Liquid Lipstick💄

Buzekuq i lengshem mat. Me shume pigmentim, efekt mat dhe formule e avancuar e cila nuk i than buzet dhe nuk le ndjesi peshe ne buze. Thahet shpejt dhe qendron gjate ne buze. Ngjyra shume intensive me te cilat do te kenaqeni! 
Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup
2 0 56 minutes ago
@farmasi.gita Profile picture

@farmasi.gita

Maska e arte, Acai Complex.

Fale kompleksit Acai maska ushqen, zbut dhe hidraton lekuren. Gjithashtu ndihmon ne ruajtjen e lekures se hidratuar, ofron pamje te bute, kurse grimcat e arit ofrojne shkelqim te shendetshem dhe vitalitet te lekures. I pershtatshem per cdo tip lekure.

Perdorimi : Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre duke shmangur zonen rreth syve, gojes dhe vijes se flokeve. Lereni te thahet plotesisht per rreth 20-30 minuta. Terhiqeni me kujdes masken nga pjesa anesore e fytyres. Perdoreni nje ose dy here ne jave.

Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup

Maska e arte, Acai Complex.

Fale kompleksit Acai maska ushqen, zbut dhe hidraton lekuren. Gjithashtu ndihmon ne ruajtjen e lekures se hidratuar, ofron pamje te bute, kurse grimcat e arit ofrojne shkelqim te shendetshem dhe vitalitet te lekures. I pershtatshem per cdo tip lekure.

Perdorimi : Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre duke shmangur zonen rreth syve, gojes dhe vijes se flokeve. Lereni te thahet plotesisht per rreth 20-30 minuta. Terhiqeni me kujdes masken nga pjesa anesore e fytyres. Perdoreni nje ose dy here ne jave.

Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup
0 0 1 hour ago
@farmasi.gita Profile picture

@farmasi.gita

Firming maske, Kombu Complex

Forcon lekuren dhe zvogelon dukjen e rrudhave. Hidraton lekuren duke e bere ate te bute dhe me shkelqim. Kombu complex stimulon procesin natyral te rigjenerimit dhe lekura mbetet e tendosur, e bute dhe e ringjallur. E pershtatshme per cdo tip lekure.

Perdorimi : Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre duke shmangur zonen rreth syve, gojes dhe vijes se flokeve. Lereni te thahet plotesisht per rreth 20-30 minuta. Terhiqeni me kujdes masken nga pjesa anesore e fytyres. Perdoreni nje ose dy here ne jave.

Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup

Firming maske, Kombu Complex

Forcon lekuren dhe zvogelon dukjen e rrudhave. Hidraton lekuren duke e bere ate te bute dhe me shkelqim. Kombu complex stimulon procesin natyral te rigjenerimit dhe lekura mbetet e tendosur, e bute dhe e ringjallur. E pershtatshme per cdo tip lekure.

Perdorimi : Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre duke shmangur zonen rreth syve, gojes dhe vijes se flokeve. Lereni te thahet plotesisht per rreth 20-30 minuta. Terhiqeni me kujdes masken nga pjesa anesore e fytyres. Perdoreni nje ose dy here ne jave.

Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup
0 0 1 hour ago
@farmasi.gita Profile picture

@farmasi.gita

Detox maske, Marine Complex.

Pastron poret, nxjerr toksinat dhe zbulon bukurine e vertete te lekures. Maska Marine Complex kthen mineralet e humbura, detoksifikon dhe forcon lekuren duke i dhene freskine dhe shkelqim te ri. E pershtatshme per cdo tip lekure.

Perdorimi : Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre duke shmangur zonen rreth syve, gojes dhe vijes se flokeve. Lereni te thahet plotesisht per rreth 20-30 minuta. Terhiqeni me kujdes masken nga pjesa anesore e fytyres. Perdoreni nje ose dy here ne jave.

Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup

Detox maske, Marine Complex.

Pastron poret, nxjerr toksinat dhe zbulon bukurine e vertete te lekures. Maska Marine Complex kthen mineralet e humbura, detoksifikon dhe forcon lekuren duke i dhene freskine dhe shkelqim te ri. E pershtatshme per cdo tip lekure.

Perdorimi : Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre duke shmangur zonen rreth syve, gojes dhe vijes se flokeve. Lereni te thahet plotesisht per rreth 20-30 minuta. Terhiqeni me kujdes masken nga pjesa anesore e fytyres. Perdoreni nje ose dy here ne jave.

Per cdo porosi ose informacion mos nguroni te na kontaktoni ne:
📌Instagram direct - farmasi.gita
📌Facebook - Farmasi Cosmetics Gita
📌Numrin tone te kontaktit - 0693671267

#farmasicosmetics #farmasimakeup
1 0 1 hour ago
@farmasii.arzu Profile picture

@farmasii.arzu

Herkese selam🌸 pratik bir temizlik malzemesi ile karşınızdayım ✌ kokusu muhteşem olan bu temizleyici hem fiyatı açısından hem de pratikliği açısından çok cazip 💙 içinde 40 adet bulunur 🤗 Bununla evinizi 1 kere bile sildiğinizde sanki her yeri silmişsiniz gibi temizlik kokuyor ✌🤭 ben aşırı beğeniyorum çok severek kullanıyorum 💞 herkese de şiddetle tavsiye ediyorum. Kullanan bir daha kullanmak isteyecek 😍 Sipariş vermek isteyenler bana mesaj atabilir ya da farmasi ürünlerini %30-%40 indirimli almak isteyenler de mesaj atabilir 💙
#farmasi̇ #farmasisihri #farmasitemizlikurunleri #farmasiokyanusu #farmasiofficial #farmasicosmetics #farmasimendil #farmasitemizlik #farmasim #farmasikadını #farmasimakyaj #farmasicim #farmasiuye #farmasitürkiye🇹🇷

Herkese selam🌸 pratik bir temizlik malzemesi ile karşınızdayım ✌ kokusu muhteşem olan bu temizleyici hem fiyatı açısından hem de pratikliği açısından çok cazip 💙 içinde 40 adet bulunur 🤗 Bununla evinizi 1 kere bile sildiğinizde sanki her yeri silmişsiniz gibi temizlik kokuyor ✌🤭 ben aşırı beğeniyorum çok severek kullanıyorum 💞 herkese de şiddetle tavsiye ediyorum. Kullanan bir daha kullanmak isteyecek 😍 Sipariş vermek isteyenler bana mesaj atabilir ya da farmasi ürünlerini %30-%40 indirimli almak isteyenler de mesaj atabilir 💙
#farmasi̇ #farmasisihri #farmasitemizlikurunleri #farmasiokyanusu #farmasiofficial #farmasicosmetics #farmasimendil #farmasitemizlik #farmasim #farmasikadını #farmasimakyaj #farmasicim #farmasiuye #farmasitürkiye🇹🇷
13 0 2 hours ago
@selcuk.kozmetik.alanya Profile picture

@selcuk.kozmetik.alanya

✨Aynı Sefa Sabunu Özellikle Kuru, Hassas Egzamatik, Alerjik Cildi Neme Doyurarak Kırışıklık Oluşumunu Engellerken Aynı Zamanda Cilt Rengini de Eşitler. Cilt Tonunu Düzenler ve Lekelerin Görünümünü Açarak Daha Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşmanıza Yardımcı Olur. 🙋 #makeupartist #makeuplook #makeupoftheday #makeupaddicts #b #beautiful #bakim #balm #beauty #botanics #cleaner #curlyhair #ciltbakımı #cosmetics #aloe #aynısefa #album #aşk #alanya #lr #hudabeauty #huncalife #flormar #farmasi #farmasicosmetics #mac #indirim #instagram

✨Aynı Sefa Sabunu Özellikle Kuru, Hassas Egzamatik, Alerjik Cildi Neme Doyurarak Kırışıklık Oluşumunu Engellerken Aynı Zamanda Cilt Rengini de Eşitler. Cilt Tonunu Düzenler ve Lekelerin Görünümünü Açarak Daha Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşmanıza Yardımcı Olur. 🙋 #makeupartist #makeuplook #makeupoftheday #makeupaddicts #b#beautiful #bakim #balm #beauty #botanics #cleaner #curlyhair #ciltbakımı #cosmetics #aloe #aynısefa #album #aşk #alanya #lr #hudabeauty #huncalife #flormar #farmasi #farmasicosmetics #mac #indirim #instagram
10 1 3 hours ago
@sagliginiz.icin.farmasi Profile picture

@sagliginiz.icin.farmasi

Leke çıkartma performansında kanıtlanmış üstün sonuç!
Farmasi Çok Amaçlı Temizleyici; Süt, makyaj, kan ve meyve suyu lekeleri üzerinde mucizevi sonuçlar yaratacak. .
#sagliginizicinfarmasi #farmasi #farmasicosmetics #cleaner #multipurposecleaner #temizleyici #çokamaçlıtemizleyici #farmasiçokamaçlıtemizleyici #farmasimultipurposecleaner #mrwipes #farmasimrwipes #temizlik #bloggerkesiftagi #farmasihome #farmasibiohome #mrwipesbiohome #farmasiofficial

Leke çıkartma performansında kanıtlanmış üstün sonuç! 
Farmasi Çok Amaçlı Temizleyici; Süt, makyaj, kan ve meyve suyu lekeleri üzerinde mucizevi sonuçlar yaratacak. .
#sagliginizicinfarmasi #farmasi #farmasicosmetics #cleaner #multipurposecleaner #temizleyici #çokamaçlıtemizleyici #farmasiçokamaçlıtemizleyici #farmasimultipurposecleaner #mrwipes #farmasimrwipes #temizlik #bloggerkesiftagi #farmasihome #farmasibiohome #mrwipesbiohome #farmasiofficial
10 0 3 hours ago
Жіноча парфумована вода Glamorous ❤️❤️❤️ #business_family #farmasicosmetics #farmasi #духи #духиукраина #духифармаси
0 1 5 hours ago
@farmasiayd Profile picture

@farmasiayd

Tutkularının Peşinde

Çiçeksi & Şipre

Romantik turunçgil notalarının yer aldığı üst notalardaki Mandalina, Yasemin ve Ahududu, kalp notasında yerini Pembe Gül ve taze Portakal Çiçeğine bırakıyor. Dip notalarında ise Vanilya, Sandal Ağacı ve Paçulinin yer aldığı Chase Me, büyüleyici, tutkularının peşinde ve akılllardan çıkmayacak bir kadını anlatıyor.

#makyaj #bakım #parfüm #kokulutaş #süs

Tutkularının Peşinde

Çiçeksi & Şipre

Romantik turunçgil notalarının yer aldığı üst notalardaki Mandalina, Yasemin ve Ahududu, kalp notasında yerini Pembe Gül ve taze Portakal Çiçeğine bırakıyor. Dip notalarında ise Vanilya, Sandal Ağacı ve Paçulinin yer aldığı Chase Me, büyüleyici, tutkularının peşinde ve akılllardan çıkmayacak bir kadını anlatıyor.

#makyaj#bakım#parfüm #kokulutaş #süs
1 1 5 hours ago
@vitrinabeauty Profile picture

@vitrinabeauty

💆 Duhet vazhdimishtë ta ushqeni lëkurën në qoftë se dëshironi të keni lëkurë të shkëlqyer dhe me sa më pak shenja të plakjes. Rutinën tuaj të përditshme për zbukurimin e lëkurës mund ta pasuroni me maskat për fytyrë që do t’ju ndihmojnë shumë.

#GOLD Mask falë kompleksit #Acai maska ushqen, zbut dhe hidraton lëkurën. Gjithashtu ndihmon në ruajtjen e lëkurës së hidratuar, ofron pamje të butë, kurse grimcat e arit ofrojnë shkëlqim të shëndetshëm dhe vitalitet të lëkurës.

#FIRMING Mask për fytyrë, forcon lëkurën dhe zvogëlon dukjen e rrudhave. Hidraton lëkurën duke e bërë atë të butë dhe me shkëlqim. #Kombu kompleks stimulon procesin natyral të rigjenerimit dhe lëkura mbetet e tendosur, e butë dhe e ringjalluar.

#DETOX Mask për fytyrë, pastron poret dhe nxjerr toksinat, sebumni e tepërt dhe zbulon bukurinë e vërtetë të lëkurës. Falë #Marine kompleksit i kthen mineralet e humbura, detoksifikon dhe forcon lëkurën duke i dhënë freskinë dhe shkëlqim të ri.

#farmasi #drctuna #skincare #beauty #peeloff #facemask #farmasicosmetics #skincareroutine #farmasiadriatic #albania #farmasialbania #shqiperi

💆 Duhet vazhdimishtë ta ushqeni lëkurën në qoftë se dëshironi të keni lëkurë të shkëlqyer dhe me sa më pak shenja të plakjes. Rutinën tuaj të përditshme për zbukurimin e lëkurës mund ta pasuroni me maskat për fytyrë që do t’ju ndihmojnë shumë.

#GOLD Mask falë kompleksit #Acai maska ushqen, zbut dhe hidraton lëkurën. Gjithashtu ndihmon në ruajtjen e lëkurës së hidratuar, ofron pamje të butë, kurse grimcat e arit ofrojnë shkëlqim të shëndetshëm dhe vitalitet të lëkurës.

#FIRMING Mask për fytyrë, forcon lëkurën dhe zvogëlon dukjen e rrudhave. Hidraton lëkurën duke e bërë atë të butë dhe me shkëlqim. #Kombu kompleks stimulon procesin natyral të rigjenerimit dhe lëkura mbetet e tendosur, e butë dhe e ringjalluar.

#DETOX Mask për fytyrë, pastron poret dhe nxjerr toksinat, sebumni e tepërt dhe zbulon bukurinë e vërtetë të lëkurës. Falë #Marine kompleksit i kthen mineralet e humbura, detoksifikon dhe forcon lëkurën duke i dhënë freskinë dhe shkëlqim të ri.

#farmasi #drctuna #skincare #beauty #peeloff #facemask #farmasicosmetics #skincareroutine #farmasiadriatic #albania #farmasialbania #shqiperi
24 0 5 hours ago
@farmasi_cosmetics_in_ua Profile picture

@farmasi_cosmetics_in_ua

Одесса Деребасовская

Праймер-основа під макіяж VFX PRO Camera Ready 👩🏼 #business_family #farmasicosmetics #farmasi

Праймер-основа під макіяж VFX PRO Camera Ready 👩🏼 #business_family #farmasicosmetics #farmasi
1 0 5 hours ago
@farmasi_cosmetics_in_ua Profile picture

@farmasi_cosmetics_in_ua

Чистота Київ

Засіб для виведення плям Mr. Wipes ❇️
Засіб для видалення плям.
Він спеціально розроблений для видалення найжорсткіших плям бруду, трави, косметики, олії, соку, чаю і кави.
Він блискуче очищає комір і манжети. Його спеціальна формула не шкодить кольорам і волокнам тканини. Підходить для ручного прання і для пральної машини.

Як застосовувати: Нанесіть необхідну кількість засобу для виведення плям на вологі плями і почекайте 2-3 хвилини. Потім прати вручну або в пральній машині. Завжди перевіряйте засоби для усунення плям на внутрішньому шві або інших прихованих частинах одягу для стійкості кольору.

Для тестування нанесіть продукт і залиште стояти 2- хвилини, потім змийте. Якщо колір змінюється, не використовуйте виріб на одязі.
При нанесенні на кольорові речі,не чекай більше ніж 2-3 хвилини . 
При застарілих плямах використовуйте засіб декілька разів.
Свіжі плями видалити простіше, ніж старі.

#business_family #farmasicosmetics #farmasihome #farmasi #средстводлядома

Засіб для виведення плям Mr. Wipes ❇️
Засіб для видалення плям. 
Він спеціально розроблений для видалення найжорсткіших плям бруду, трави, косметики, олії, соку, чаю і кави.
Він блискуче очищає комір і манжети. Його спеціальна формула не шкодить кольорам і волокнам тканини. Підходить для ручного прання і для пральної машини.

Як застосовувати: Нанесіть необхідну кількість засобу для виведення плям на вологі плями і почекайте 2-3 хвилини. Потім прати вручну або в пральній машині. Завжди перевіряйте засоби для усунення плям на внутрішньому шві або інших прихованих частинах одягу для стійкості кольору.

Для тестування нанесіть продукт і залиште стояти 2- хвилини, потім змийте. Якщо колір змінюється, не використовуйте виріб на одязі.
При нанесенні на кольорові речі,не чекай більше ніж 2-3 хвилини . 
При застарілих плямах використовуйте засіб декілька разів.
Свіжі плями видалити простіше, ніж старі.

#business_family #farmasicosmetics #farmasihome #farmasi #средстводлядома
1 0 5 hours ago
@farmasifan Profile picture

@farmasifan

Farmasi 06 Super Star mat likit ruju💄 Sürüldükten saniyeler sonra dudağa sabitleniyor. Yoğun pigmantasyonu ve yüksek kapatıcılığı ile uzun süre bu matlığın keyfini yaşayabilirsiniz.
.
@liilaablogg 💐
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiruj #farmasicim #farmasibbkrem #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasikozmetik #farmasicosmetics #farmasiyle #likitmatruj #likitruj #likit #matruj #matrujlar #matrujsevengelsin #makeupblogger #makyajbloggerı #makeuptutorialsx0x

Farmasi 06 Super Star mat likit ruju💄 Sürüldükten saniyeler sonra dudağa sabitleniyor. Yoğun pigmantasyonu ve yüksek kapatıcılığı ile uzun süre bu matlığın keyfini yaşayabilirsiniz.
.
@liilaablogg 💐
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiruj #farmasicim #farmasibbkrem #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasikozmetik #farmasicosmetics #farmasiyle #likitmatruj #likitruj #likit #matruj #matrujlar #matrujsevengelsin #makeupblogger #makyajbloggerı #makeuptutorialsx0x
70 0 6 hours ago
@farmasiayd Profile picture

@farmasiayd

Uzun süre kalıcı renkler ve parlak bitiş! Yumuşak fırçası sayesinde tırnaklarında kolay ve kalıcı bir uygulama sağlar.

#farmasi #makeup #up #tenrengi #doğal #kalıcıoje #kozmetik #soyulmayan

Uzun süre kalıcı renkler ve parlak bitiş! Yumuşak fırçası sayesinde tırnaklarında kolay ve kalıcı bir uygulama sağlar.

#farmasi#makeup #up#tenrengi#doğal#kalıcıoje #kozmetik #soyulmayan
2 1 8 hours ago
@ardadhia_works Profile picture

@ardadhia_works

Im in it with glory, adakah kejayaan akan jd milik sy ?Repost With @repost
TOP 9 PESERTA
#fabulousmuanonaxfcc

Arda Dhia, Johor
Instagram : @ardadhia_works

9 peserta terbaik tapi hanya 1 yang layak digelar The Fabulous MUA 2019. Saksikan program realiti pencarian makeup artist terbaharu yang bakal dipancarkan secara live di saluran digital rasmi Majalah Nona. Nantikan kemunculan Fabulous MUA Nona X FCC bermula 1 November jam 8.00 malam di www.nona.my/FabulousMUA, YouTube & Facebook: Majalah Nona.

Episod 1: 1/11
Episod 2: 3/11
Episod 3: 6/11
Episod 4: 8/11
Episod 5: 10/11
Episod 6: 13/11

#fabulousmua
#fabulousmuanonaxfcc
#farmasicosmetics
#fccmalaysia
#majalahnona
#makeupartistmalaysia
#makeup
#muamalaysia
#mua

Im in it with glory, adakah kejayaan akan jd milik sy ?Repost With @repost 
TOP 9 PESERTA
#fabulousmuanonaxfcc

Arda Dhia, Johor
Instagram : @ardadhia_works

9 peserta terbaik tapi hanya 1 yang layak digelar The Fabulous MUA 2019. Saksikan program realiti pencarian makeup artist terbaharu yang bakal dipancarkan secara live di saluran digital rasmi Majalah Nona. Nantikan kemunculan Fabulous MUA Nona X FCC bermula 1 November jam 8.00 malam di www.nona.my/FabulousMUA, YouTube & Facebook: Majalah Nona.

Episod 1: 1/11
Episod 2: 3/11
Episod 3: 6/11
Episod 4: 8/11
Episod 5: 10/11
Episod 6: 13/11

#fabulousmua
#fabulousmuanonaxfcc
#farmasicosmetics
#fccmalaysia
#majalahnona
#makeupartistmalaysia
#makeup 
#muamalaysia 
#mua
59 6 10 hours ago
@beautybywhitney87 Profile picture

@beautybywhitney87

This lippie is so FALL & this new cream shadow is the bomb! #farmasicosmetics

This lippie is so FALL & this new cream shadow is the bomb! #farmasicosmetics
7 0 12 hours ago
@ana_aura_seri Profile picture

@ana_aura_seri

#Repost @majalahnona
• • • • • •
Saksikan program realiti pencarian makeup artist terbaharu yang bakal dipancarkan secara live di saluran digital rasmi Majalah Nona. Fabulous MUA 2019 padat dengan cabaran dan drama bagi mencungkil pelapis makeup artist profesional dan berbakat besar... Nantikan kemunculan #fabulousmua bermula 1 November jam 8.00 malam di www.nona.my/FabulousMUA, YouTube & Facebook: Majalah Nona.
Episod 1: 1/11
Episod 2: 3/11
Episod 3: 6/11
Episod 4: 8/11
Episod 5: 10/11
Episod 6: 13/11
@host: @fizafrizzy
@shahzard_duomakeup
@ummi_kayy
@nikaswat
@wirakastrya
@suzanazainan
@albin_hassan
@zukifnaim
@ardadhia_works
@ #fabulousmua
#fabulousmuanonaxfcc
#farmasicosmetics
#fccmalaysia
#majalahnona
#makeupartistmalaysia
#makeup
#muamalaysia
#mua
#makeupjunkies

#Repost @majalahnona
• • • • • •
Saksikan program realiti pencarian makeup artist terbaharu yang bakal dipancarkan secara live di saluran digital rasmi Majalah Nona. Fabulous MUA 2019 padat dengan cabaran dan drama bagi mencungkil pelapis makeup artist profesional dan berbakat besar... Nantikan kemunculan #fabulousmua bermula 1 November jam 8.00 malam di www.nona.my/FabulousMUA, YouTube & Facebook: Majalah Nona. 
Episod 1: 1/11
Episod 2: 3/11
Episod 3: 6/11
Episod 4: 8/11
Episod 5: 10/11
Episod 6: 13/11
@host: @fizafrizzy
@shahzard_duomakeup
@ummi_kayy 
@nikaswat 
@wirakastrya 
@suzanazainan
@albin_hassan
@zukifnaim
@ardadhia_works
@#fabulousmua
#fabulousmuanonaxfcc
#farmasicosmetics
#fccmalaysia
#majalahnona
#makeupartistmalaysia
#makeup 
#muamalaysia 
#mua
#makeupjunkies
10 2 14 hours ago
@majalahnona Profile picture

@majalahnona

9 peserta terbaik tapi hanya 1 yang layak digelar The Fabulous MUA 2019. Saksikan program realiti pencarian makeup artist terbaharu yang bakal dipancarkan secara live di saluran digital rasmi Majalah Nona. Nantikan kemunculan Fabulous MUA Nona X FCC bermula 1 November jam 8.00 malam di www.nona.my/FabulousMUA, YouTube & Facebook: Majalah Nona.

Episod 1: 1/11
Episod 2: 3/11
Episod 3: 6/11
Episod 4: 8/11
Episod 5: 10/11
Episod 6: 13/11

#fabulousmua
#fabulousmuanonaxfcc
#farmasicosmetics
#fccmalaysia
#majalahnona
#makeupartistmalaysia
#makeup
#muamalaysia
#mua

9 peserta terbaik tapi hanya 1 yang layak digelar The Fabulous MUA 2019. Saksikan program realiti pencarian makeup artist terbaharu yang bakal dipancarkan secara live di saluran digital rasmi Majalah Nona. Nantikan kemunculan Fabulous MUA Nona X FCC bermula 1 November jam 8.00 malam di www.nona.my/FabulousMUA, YouTube & Facebook: Majalah Nona.

Episod 1: 1/11
Episod 2: 3/11
Episod 3: 6/11
Episod 4: 8/11
Episod 5: 10/11
Episod 6: 13/11

#fabulousmua
#fabulousmuanonaxfcc
#farmasicosmetics
#fccmalaysia
#majalahnona
#makeupartistmalaysia
#makeup 
#muamalaysia 
#mua
39 0 14 hours ago
@farmasi.rochellejensen Profile picture

@farmasi.rochellejensen

Full Farmasi face 💁🏻‍♀️ what ya waiting for? Try it #Farmasi #farmasicosmetics #crueltyfree #toxinfree #glutenfree #makeup #linkinbio

Full Farmasi face 💁🏻‍♀️ what ya waiting for? Try it #Farmasi #farmasicosmetics #crueltyfree #toxinfree #glutenfree #makeup #linkinbio
11 0 19 hours ago
@sandra.kosmetyki Profile picture

@sandra.kosmetyki

Lubicz, Toruń, Poland

WITAJCIE !!
Dzięki uprzejmości firmy @farmasiofficial oraz @farmasi_poland miałam możliwość testowania dla mnie nowej marki. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie. Pokazywałam Wam ostatnio na stories jak kosmetyki wyglądają na żywo. Dużo zapytań dostałam o rozświetlacz. I to on jest moim hitem . .Kosmetyki możecie zamawiać z katalogu. .
.
Kosmetyki mogłam sobie wybrać i zdecydowałam sie na :
.
💛Paletka do twarzy z różem do policzków ,bronzerem i rozświetlaczem
💚Puder rozświetlający w odcieniu Terracotta.
💙Podkład matujący z minerałami w odcieniu 07
🧡Parfum dla mężczyzn Brave Desert EDP dla mężczyzn.
.
Recenzje pojawią się za jakiś czas.
Bardz dziękuję za paczkę Peter.
.
.
.
#farmasi #farmasicosmetics #kosmetyki #cosmetics #polecam #beauty #weekend #sobota #rozświetlacz #rozswietlacz #podkład #podklad #perfumy #perfume #róż #kwiaty #jesień2019 #jesień #blogerka #testuje #testujemy #polka #kolorówka #kolorowka #makijaz #wieczór #wieczor

WITAJCIE !!
Dzięki uprzejmości firmy @farmasiofficial oraz @farmasi_poland miałam możliwość testowania dla mnie nowej marki. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie. Pokazywałam Wam ostatnio na stories jak kosmetyki wyglądają na żywo. Dużo zapytań dostałam o rozświetlacz. I to on jest moim hitem . .Kosmetyki możecie zamawiać z katalogu. .
.
Kosmetyki mogłam sobie wybrać i zdecydowałam sie na :
.
💛Paletka do twarzy z różem do policzków ,bronzerem i rozświetlaczem
💚Puder rozświetlający w odcieniu Terracotta.
💙Podkład matujący z minerałami w odcieniu 07
🧡Parfum dla mężczyzn Brave Desert EDP dla mężczyzn.
.
Recenzje pojawią się za jakiś czas.
Bardz dziękuję za paczkę Peter.
.
.
.
#farmasi #farmasicosmetics #kosmetyki #cosmetics #polecam #beauty #weekend #sobota #rozświetlacz #rozswietlacz #podkład #podklad #perfumy #perfume #róż #kwiaty #jesień2019 #jesień #blogerka #testuje #testujemy #polka #kolorówka #kolorowka #makijaz #wieczór #wieczor
436 14 20 hours ago

Top #farmasicosmetics posts

@dewiiradin_ Profile picture

@dewiiradin_

Golden Smokey Eyes Makeup look using mostly from @farmasicosmeticsmy (FCC) products !
.
FACE:
FCC VFX PRO Camera Ready Perfecting Primer
FCC VFX PRO Camera Ready Foundation Code 01
.
EYES:
FCC Long lasting Cream Eyeshadow colour Golden Shot
FCC 3D effect Mascara
Elise Eyelash code 8190
.
CHEEKS:
FCC Tender Blusher colour No.9 Peach Blossom
.
LIPS:
FCC Intense Colour Lipstick
.
SETTING SPRAY:
FCC Makeup Time Locker Fixer Spray
.
#makeuptutorial #tutorialvideo #makeuptutorialvideo #giftreview #giftreviewvideo #reviewtutorial #farmasicosmeticsmy #farmasicosmetics #makeuplook #rayamakeuplook #goldeneyeshadow #goldmakeuplook #goldeneyeshadow #goldenmakeup #hijabistamakeuplook #hijabistatutorial

Golden Smokey Eyes Makeup look using mostly from @farmasicosmeticsmy (FCC) products !
.
FACE:
FCC VFX PRO Camera Ready Perfecting Primer
FCC VFX PRO Camera Ready Foundation Code 01
.
EYES:
FCC Long lasting Cream Eyeshadow colour Golden Shot
FCC 3D effect Mascara
Elise Eyelash code 8190
.
CHEEKS: 
FCC Tender Blusher colour No.9 Peach Blossom
.
LIPS:
FCC Intense Colour Lipstick
.
SETTING SPRAY:
FCC Makeup Time Locker Fixer Spray
.
#makeuptutorial #tutorialvideo #makeuptutorialvideo #giftreview #giftreviewvideo #reviewtutorial #farmasicosmeticsmy #farmasicosmetics #makeuplook #rayamakeuplook #goldeneyeshadow #goldmakeuplook #goldeneyeshadow #goldenmakeup #hijabistamakeuplook #hijabistatutorial
3,201 28 27 June, 2019
@misstengkumia Profile picture

@misstengkumia

Hello guys! Boleh stress kalau husband buat voice over makeup tutorials kita 🙄🙄
@zeddinn satu habuk pon x tahu ape.. padahal asyik g sephora je teman 😅😅😅😅
Hope you guys enjoy the video! Kalau korang nak lagi @zeddinn buat voice over, please share, like and comment kat bawah 😂😂
.
.
Product details:
🥰 @fcc_cosmetics @farmasicosmeticsmy - VFX PRO primer
🥰 @obsess.cosmetics @hafizatulatikah - treatment cushion foundation
🥰 @feathersmy_brow @mmiraho - brow wax
🥰 @duckcosmetics @vivyyusof - loose powdere
🥰 @kameliacosmetics venus @lanna_cosmetics - as my blusher tanam
🥰 @coverfx @sephoramy - illuminator drop
🥰 @benefitmalaysia - hoole bronzer
🥰 @hudabeauty @huda - warm brown obsession
🥰 @stilacosmetics - Metallic eyeshadow
🥰 @benefitmalaysia - punchpop gloss
.
.
#makeuptutorialmalaysia #makeuptutorial #malaysianbeautyblogger #guardianmy #benefitbrows #duckcosmetics #obsesscosmetics #farmasicosmetics #husbanddoesvoiceover #vivyyusof #mirafilzah

Hello guys! Boleh stress kalau husband buat voice over makeup tutorials kita 🙄🙄
@zeddinn satu habuk pon x tahu ape.. padahal asyik g sephora je teman 😅😅😅😅
Hope you guys enjoy the video! Kalau korang nak lagi @zeddinn buat voice over, please share, like and comment kat bawah 😂😂
.
.
Product details:
🥰 @fcc_cosmetics @farmasicosmeticsmy - VFX PRO primer
🥰 @obsess.cosmetics @hafizatulatikah - treatment cushion foundation
🥰 @feathersmy_brow @mmiraho - brow wax
🥰 @duckcosmetics @vivyyusof - loose powdere
🥰 @kameliacosmetics venus @lanna_cosmetics - as my blusher tanam
🥰 @coverfx @sephoramy - illuminator drop
🥰 @benefitmalaysia - hoole bronzer
🥰 @hudabeauty @huda - warm brown obsession
🥰 @stilacosmetics - Metallic eyeshadow
🥰 @benefitmalaysia - punchpop gloss
.
.
#makeuptutorialmalaysia #makeuptutorial #malaysianbeautyblogger #guardianmy #benefitbrows #duckcosmetics #obsesscosmetics #farmasicosmetics #husbanddoesvoiceover #vivyyusof #mirafilzah
611 147 19 September, 2019
@liilaablogg Profile picture

@liilaablogg

Kütahya

Şunların güzelliğine bakın ♥️ Henüz kullanmaya kıyamadım. Daha önce 08 numaralı likit mat rujunu kullanıp çok beğenmiştim. Şimdi de @farmasiofficial #matteliquidlipstick serisinin yeni çıkan 6 rengini de denemek için sabırsızlanıyorum♥️ #liilaablogg
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiruj #farmasicim #farmasibbkrem #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasikozmetik #farmasicosmetics #farmasiyle #likitmatruj #likitruj #likit #matruj #matrujlar #matrujsevengelsin #makeupblogger #makyajbloggerı #makeuptutorialsx0x #liilaablogg

Şunların güzelliğine bakın ♥️ Henüz kullanmaya kıyamadım. Daha önce 08 numaralı likit mat rujunu kullanıp çok beğenmiştim. Şimdi de @farmasiofficial #matteliquidlipstick serisinin yeni çıkan 6 rengini de denemek için sabırsızlanıyorum♥️ #liilaablogg
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiruj #farmasicim #farmasibbkrem #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasikozmetik #farmasicosmetics #farmasiyle #likitmatruj #likitruj #likit #matruj #matrujlar #matrujsevengelsin #makeupblogger #makyajbloggerı #makeuptutorialsx0x #liilaablogg
1,565 144 10 July, 2019
@liilaablogg Profile picture

@liilaablogg

Kütahya

@farmasiofficial Canlandırıcı Şampuan;
Sarımsağın saç için faydalarını mutlaka duymuşsunuzdur. Sarımsak özü saç ve saç derisi tedavisinde kullanılıyor. Farmasi sarımsak özlü şampuanın içeriğinde ki sarımsak ekstratı sahip olduğu antioksidan özellikleri ile saç derisini tedavi ediyor. Derideki zararlı toksinleri ciltten uzaklaştırarak saç uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı oluyor. En çok merak edilen ise kokusu. Ürün tabiki kokusuz. Kullandığınızda sarımsak kokmazsınız. Ayrıca şampuanın antibiyotik özelliği olduğunu da ekleyeyim. Zaten siz de denediğiniz de farkedeceksiniz.
Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. .


@farmasiofficial Sarımsak ve Gingseng Sabunu;
-Kimyasal içermediği için saçlarınızın günlük bakımını en doğal şekilde tamamlar. .
-Tamamen el yapımı ve de organik olması nedeniyle kullanıldığında saçların çok daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. .
-Saç dökülmelerine karşı direnç kazandırır ve uzamayı tetikler. .
-İçinde bulunan antimikrobiyel özelliğin katkısıyla saç hastalıklarına, mantar ve egzamaya iyi gelir. .
-Saçlarda kepek oluşumunu azaltır. .
-Saç kırılmalarının önüne geçer ve saçlardaki sorunlar için tedaviye yardımcıdır. .
-Saçların güçlenmesini ve daha hacimli görünmesini destekleyen başarılı bir üründür. #liilaablogg

Bilgi ve sipariş için @farmasi_kazanc_dunyam sayfasına Dm atmanız yeterli ❤️
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasioffical #farmasi #farmasitürkiye #farmasicim #farmasibbkrem #farmasisabunları #farmasim #farmasisabun #farmasisarimsaklisampuan #farmasisarımsaklısabun #sarımsaklışampuan #fashion #farmasiaydınlatıcısabun #yüzbakımı #yuztemizligi #farmasicosmetics #farmasihri #farmasioje #farmasimakeup #farmasimatruj #indirim #liilaablogg

@farmasiofficial Canlandırıcı Şampuan; 
Sarımsağın saç için faydalarını mutlaka duymuşsunuzdur. Sarımsak özü saç ve saç derisi tedavisinde kullanılıyor. Farmasi sarımsak özlü şampuanın içeriğinde ki sarımsak ekstratı sahip olduğu antioksidan özellikleri ile saç derisini tedavi ediyor. Derideki zararlı toksinleri ciltten uzaklaştırarak saç uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı oluyor. En çok merak edilen ise kokusu. Ürün tabiki kokusuz. Kullandığınızda sarımsak kokmazsınız. Ayrıca şampuanın antibiyotik özelliği olduğunu da ekleyeyim. Zaten siz de denediğiniz de farkedeceksiniz.
Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. .
•
•
@farmasiofficial Sarımsak ve Gingseng Sabunu;
-Kimyasal içermediği için saçlarınızın günlük bakımını en doğal şekilde tamamlar. .
-Tamamen el yapımı ve de organik olması nedeniyle kullanıldığında saçların çok daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. .
-Saç dökülmelerine karşı direnç kazandırır ve uzamayı tetikler. .
-İçinde bulunan antimikrobiyel özelliğin katkısıyla saç hastalıklarına, mantar ve egzamaya iyi gelir. .
-Saçlarda kepek oluşumunu azaltır. .
-Saç kırılmalarının önüne geçer ve saçlardaki sorunlar için tedaviye yardımcıdır. .
-Saçların güçlenmesini ve daha hacimli görünmesini destekleyen başarılı bir üründür.#liilaablogg
• 
Bilgi ve sipariş için @farmasi_kazanc_dunyam sayfasına Dm atmanız yeterli ❤️
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasioffical #farmasi #farmasitürkiye #farmasicim #farmasibbkrem #farmasisabunları #farmasim #farmasisabun #farmasisarimsaklisampuan #farmasisarımsaklısabun #sarımsaklışampuan #fashion #farmasiaydınlatıcısabun #yüzbakımı #yuztemizligi #farmasicosmetics #farmasihri #farmasioje #farmasimakeup #farmasimatruj #indirim #liilaablogg
1,249 149 25 June, 2019
@liilaablogg Profile picture

@liilaablogg

Kütahya

Herkese merhaba 🌺 @farmasisukranistanbul sayfasının göndermiş olduğu bu iki güzel üründen biraz bahsetmek istiyorum ❤️ İnstense color ruj serisinden 101 numaralı harika ruju beni renk tonuyla cezbetti. Yapısı ve sürümü çok güzel. Dudağınızda yokmuş gibi bir his vermesi de harika .

Farmasi çay ağacı sabunu hem cilt hem vücut hem de saç için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir ürün.
Çay ağacı yağı özellikle ansitepsit ve antibakteriyel özelliği ile bilinir.
Yani bakteri üremesini önleyici ve sürülen bölgeyi dezenfekte edici etkisi vardır.
Bu yüzden sivilce, akne oluşumu, kaşıntı gibi durumlarda uygulanan bölgeyi rahatlatır.
Çıkmış şişkin, ağrılı sivilcelerin acısını alır ve söndürür.
Çıkmaya hazırlanan sivilcelerin çıkmasını önler.
Çıkmış ve izi kalmış sivilce lekelerinin görünümünü azaltır, rengini açar.
Cildi, saçı derinlemesine temizler ve yağlanmasını geciktirir.
.
.
(Görsellerimi lütfen izinsiz bir şekilde kullanmayın) .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasioffical #farmasi #farmasitürkiye #farmasicim #ruj #farmasiruj #nuderuj #likitmatruj #yüzbakımı #yuztemizligi #farmasicosmetics #farmasihri #cayagaciyagi #cayagacisabunu #intensecolors #farmasioje #farmasimakeup #farmasimatruj #indirim #liilaablogg #batiks14

Herkese merhaba 🌺 @farmasisukranistanbul sayfasının göndermiş olduğu bu iki güzel üründen biraz bahsetmek istiyorum ❤️ İnstense color ruj serisinden 101 numaralı harika ruju beni renk tonuyla cezbetti. Yapısı ve sürümü çok güzel. Dudağınızda yokmuş gibi bir his vermesi de harika .
•
Farmasi çay ağacı sabunu hem cilt hem vücut hem de saç için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir ürün. 
Çay ağacı yağı özellikle ansitepsit ve antibakteriyel özelliği ile bilinir. 
Yani bakteri üremesini önleyici ve sürülen bölgeyi dezenfekte edici etkisi vardır.
Bu yüzden sivilce, akne oluşumu, kaşıntı gibi durumlarda uygulanan bölgeyi rahatlatır.
Çıkmış şişkin, ağrılı sivilcelerin acısını alır ve söndürür.
Çıkmaya hazırlanan sivilcelerin çıkmasını önler.
Çıkmış ve izi kalmış sivilce lekelerinin görünümünü azaltır, rengini açar.
Cildi, saçı derinlemesine temizler ve yağlanmasını geciktirir.
.
.
(Görsellerimi lütfen izinsiz bir şekilde kullanmayın) .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasioffical #farmasi #farmasitürkiye #farmasicim #ruj #farmasiruj #nuderuj #likitmatruj #yüzbakımı #yuztemizligi #farmasicosmetics #farmasihri #cayagaciyagi #cayagacisabunu #intensecolors #farmasioje #farmasimakeup #farmasimatruj #indirim #liilaablogg #batiks14
938 44 26 August, 2019
@liilaablogg Profile picture

@liilaablogg

Kütahya

@farmasiofficial 06 Super Star mat likit ruju💄 Sürüldükten saniyeler sonra dudağa sabitleniyor. Yoğun pigmantasyonu ve yüksek kapatıcılığı ile uzun süre bu matlığın keyfini yaşayabilirsiniz. #liilaablogg
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiruj #farmasicim #farmasibbkrem #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasikozmetik #farmasicosmetics #farmasiyle #likitmatruj #likitruj #likit #matruj #matrujlar #matrujsevengelsin #makeupblogger #makyajbloggerı #makeuptutorialsx0x #liilaablogg

@farmasiofficial 06 Super Star mat likit ruju💄 Sürüldükten saniyeler sonra dudağa sabitleniyor. Yoğun pigmantasyonu ve yüksek kapatıcılığı ile uzun süre bu matlığın keyfini yaşayabilirsiniz.#liilaablogg
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiruj #farmasicim #farmasibbkrem #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasikozmetik #farmasicosmetics #farmasiyle #likitmatruj #likitruj #likit #matruj #matrujlar #matrujsevengelsin #makeupblogger #makyajbloggerı #makeuptutorialsx0x #liilaablogg
1,159 207 22 June, 2019
@liilaablogg Profile picture

@liilaablogg

Kütahya

Herkese merhaba 🌺 @farmasisevdalisiebru hanımın göndermiş olduğu bu ürünleri storyde de bahsetmiştim ve post atarak tekrar inceleyelim istedim. .

Doğal zeytinyağlı besleyici saç kremi 🍃saç tellerini yumuşatıcı etkisi bulunan zeytinyağı ile saçlara doğal parlaklık verir, hacim kazandırır ve saçların daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerisinde yer alan doğal aktifler ve E vitamini ile saçı besleyerek güçlendireceğini vaad ediyor ve kesinlikle vaadlerini yerine getiren bir ürün diyebilirim 🍃

Doğal zeytinyağlı besleyici şampuan 🍃 kuru ve yıpranmış saçlar için formüle edilmiş, hafif ve zengin formülü saçı anında nemlendirir. Saçı nazikçe temizlerken güçlendirir, esnek olmasını ve kolay şekil alabilmesini sağlar. Soya, buğday ve mısır proteininden oluşan protein kompleks saçı güçlendirirken, zeytinyağı saçı yumuşatır ve parlaklık vereceğini vaad ediyor. 🍃

Eurofresh 7 etkili diş macunu; Güçlendirilmiş 7 etkili formülü sayesinde eksiksiz bir bakım ve koruma sağlar. İçerisinde ✅adaçayı ✅turunç ✅papatya ✅ çay ağacı gibi doğal bitki özleri bulunuyor. .
.
@farmasisevdalisiebru
@farmasisevdalisiebru
@farmasisevdalisiebru
.
.
.
(Farmasi sayfaları lütfen izinsiz fotoğraflarımı kullanmayınız aksi takdirde gereken yerlere başvurmak zorunda kalıcam)
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasicim #farmasicosmetics #farmasiyle #farmasişampuan #farmasisaçbakım #saçbakımkremi #sampuan #zeytinyagi #farmasisacbakimi

Herkese merhaba 🌺 @farmasisevdalisiebru hanımın göndermiş olduğu bu ürünleri storyde de bahsetmiştim ve post atarak tekrar inceleyelim istedim. .
•
Doğal zeytinyağlı besleyici saç kremi 🍃saç tellerini yumuşatıcı etkisi bulunan zeytinyağı ile saçlara doğal parlaklık verir, hacim kazandırır ve saçların daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerisinde yer alan doğal aktifler ve E vitamini ile saçı besleyerek güçlendireceğini vaad ediyor ve kesinlikle vaadlerini yerine getiren bir ürün diyebilirim 🍃
•
Doğal zeytinyağlı besleyici şampuan 🍃 kuru ve yıpranmış saçlar için formüle edilmiş, hafif ve zengin formülü saçı anında nemlendirir. Saçı nazikçe temizlerken güçlendirir, esnek olmasını ve kolay şekil alabilmesini sağlar. Soya, buğday ve mısır proteininden oluşan protein kompleks saçı güçlendirirken, zeytinyağı saçı yumuşatır ve parlaklık vereceğini vaad ediyor. 🍃
•
Eurofresh 7 etkili diş macunu; Güçlendirilmiş 7 etkili formülü sayesinde eksiksiz bir bakım ve koruma sağlar. İçerisinde ✅adaçayı ✅turunç ✅papatya ✅ çay ağacı gibi doğal bitki özleri bulunuyor. .
.
@farmasisevdalisiebru
@farmasisevdalisiebru
@farmasisevdalisiebru
.
.
.
(Farmasi sayfaları lütfen izinsiz fotoğraflarımı kullanmayınız aksi takdirde gereken yerlere başvurmak zorunda kalıcam)
.
.
.
.
.
.
.
#farmasi #farmasiofficial #farmasiturkiye #farmasicim #farmasicosmetics #farmasiyle #farmasişampuan #farmasisaçbakım #saçbakımkremi #sampuan #zeytinyagi #farmasisacbakimi
1,211 216 18 April, 2019