#kosovo Instagram Photos & Videos

kosovo - 1.4m posts

Statistics

We looked inside some of the posts tagged with #kosovo and here's what we found interesting.

Inside 48 Posts

Time between posts:
53 seconds
Average like
29
Average comment
0.2
Posts with video
19/48
Posts with photo
29/48

Hashtag Popularity

"Kuptimi i humbjes"

Nga #AlainGarrigou

Jemi familjarizuar me këto mbrëmjet elektorale ku diskutimet bëhen në lidhje me faktin se kush ka fituar dhe kush ka humbur. Në politikë, asnjë tabelë shënimesh nuk i paraqet rezultatet përfundimtare, sepse fitorja apo humbja janë të vulosura në komentet që ato nxisin. Megjithatë, humbja mbetet gjerësisht një pikë qorre. Ekziston padyshim një letërsi ngushëlluese, një punë kundër zisë së të mundurve, interpretimet e mediave që arrijnë në konkluzionin se ata fituan sepse ishin më të mirët dhe se humbësit humbën pasi bënë gabime..., por këto sjellin pak analiza shkencore. Libri selektiv drejtuar nga Frederic Louault dhe Cedrik Pellen fillon ta mbushë këtë boshllëk. Autorët e studiojnë humbjen nga shumë këndvështrime dhe në shumë vende: fillimisht humbja është një problem i rregullave poli-
tike të përcaktuara thelbësisht në shekullin e XIX-të, sidomos, në rastin e kundërshtimeve të verdiktit të zgjedhjeve të trukuara apo të rreme. *Artikullin e plotë e gjeni në gazetën Le Monde Diplomatique, në të gjitha pikat e shitjes.
.
.
.
#LMdiploAlbania #LMDshqip #tirana #prishtina #albania #kosovo #gazetë #reportazh #newspaper  #lemondediplomatique  #albania  #kosovo  #tirana  #Prishtina  #october   #shqip  #albanian  #news  #LMdiploAlbania  #LMDshqip  #newspaper #newspapers #newspaperart #newspapercraft #newspaperclub #facts #factsb #factss #facts_uz #facts💯  #information #informationtechnology #informations #informationsecurity #informationtechnologystudents

"Kuptimi i humbjes"

Nga #AlainGarrigou

Jemi familjarizuar me këto mbrëmjet elektorale ku diskutimet bëhen në lidhje me faktin se kush ka fituar dhe kush ka humbur. Në politikë, asnjë tabelë shënimesh nuk i paraqet rezultatet përfundimtare, sepse fitorja apo humbja janë të vulosura në komentet që ato nxisin. Megjithatë, humbja mbetet gjerësisht një pikë qorre. Ekziston padyshim një letërsi ngushëlluese, një punë kundër zisë së të mundurve, interpretimet e mediave që arrijnë në konkluzionin se ata fituan sepse ishin më të mirët dhe se humbësit humbën pasi bënë gabime..., por këto sjellin pak analiza shkencore. Libri selektiv drejtuar nga Frederic Louault dhe Cedrik Pellen fillon ta mbushë këtë boshllëk. Autorët e studiojnë humbjen nga shumë këndvështrime dhe në shumë vende: fillimisht humbja është një problem i rregullave poli-
tike të përcaktuara thelbësisht në shekullin e XIX-të, sidomos, në rastin e kundërshtimeve të verdiktit të zgjedhjeve të trukuara apo të rreme. *Artikullin e plotë e gjeni në gazetën Le Monde Diplomatique, në të gjitha pikat e shitjes.
.
.
.
#LMdiploAlbania #LMDshqip #tirana #prishtina #albania #kosovo #gazetë #reportazh #newspaper #lemondediplomatique #albania #kosovo #tirana #Prishtina #october  #shqip #albanian #news #LMdiploAlbania #LMDshqip #newspaper #newspapers #newspaperart #newspapercraft #newspaperclub #facts #factsb #factss #facts_uz #facts💯 #information #informationtechnology #informations #informationsecurity #informationtechnologystudents
1 0 17 January, 2020

Are you looking for a cheap and high quality product
.Please contact with us?
مستمرين بفضل الله بتنفيذ طلبيات زبائننا الكرام وهذه اول نماذج موديل (كوزده) 2020
وطلبات خاصة لاصحاب مشاغل التنجيد والدوشمة والمناجر هيكل مدهون... مصبوغ) من دون تنجيد
بأفضل واجود انواع الخام واجمل موديلات الكلاسيك_التركي خشب_زان و حفريدوي بالكامل
ومن المصنع مباشرة البيع بأسعار مدروسة جداااا
للتواصل واتس اب فقط 00905377954013)
#Macedonia #Serbia #Kenya #Belgium #Germany #Paris #Kosovo #Somalia #Africia #Nigeria #دبي #فلسطين #ابوظبي #الشارقة #السعودية #الدمام #جدة #الطائف #الرياض #المغرب #ليبيا #بنغازي #طرابلس #مصراتة #مسقط #القدس #نابلس #الخليل #رام_الله #جنين

Are you looking for a cheap and high quality product
.Please contact with us?
مستمرين بفضل الله بتنفيذ طلبيات زبائننا الكرام وهذه اول نماذج موديل (كوزده) 2020
وطلبات خاصة لاصحاب مشاغل التنجيد والدوشمة والمناجر هيكل  مدهون... مصبوغ) من دون تنجيد
بأفضل واجود انواع الخام واجمل موديلات الكلاسيك_التركي خشب_زان و حفريدوي بالكامل
ومن المصنع مباشرة البيع بأسعار مدروسة جداااا
للتواصل واتس اب فقط 00905377954013)
#Macedonia  #Serbia #Kenya #Belgium #Germany #Paris #Kosovo #Somalia #Africia #Nigeria #دبي #فلسطين #ابوظبي #الشارقة #السعودية #الدمام #جدة #الطائف #الرياض #المغرب #ليبيا #بنغازي #طرابلس #مصراتة #مسقط #القدس #نابلس #الخليل #رام_الله #جنين
1 0 17 January, 2020

Sutra od 18:00h na Platou.
Vidimo se!
Nas je ipak više!
#Beograd #Srbija #Kosovo #Metohija #OliverIvanović

Sutra od 18:00h na Platou. 
Vidimo se!
Nas je ipak više! 
#Beograd #Srbija #Kosovo #Metohija #OliverIvanović
2 0 17 January, 2020

Το #Stokke Clickk συναρμολογείται σε 1 λεπτό χωρίς εργαλεία!

Το #Stokke Clickk συναρμολογείται σε 1 λεπτό χωρίς εργαλεία!
3 1 17 January, 2020

Studimet e fundit pas tërmetit me rezultate të trishta, me çfarë jetojnë shqiptarët?

Vetëm 32% e familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit kanë pagën si burimin e tyre parësor të të ardhurave .Thuajse po kaq, në 31% janë familjet me të cilat kanë pensionin si të ardhurat e tyre kryesore. Më pas ndjek puna rastërore/ditore me rreth 18%. Këto të dhëna kanë në pah nga raportet e fundit për tërmetin që goditi vendin tonë. Madje janë rreth 5% e familjeve të cilat deklarojnë se burimi i tyre parësor i jetesës është lypja apo kursimet. Të tjera të dhëna ndërkohë tregojnë se, rreth 81% e të rriturve kanë përjetuar simptoma si stres, ankth, apo mungesë gjumi, pas tërmetit të datës 26 nëntor. Rreth 37% e të anketuarve tregojnë se nuk punojnë dhe nuk mund të paguajnë as për ushqim.Rreth 30% e të anketuarve ndërkohë thonë se janë të uritur. Anketa e “World Vision”, shoqatë bamirësie ndërkombëtare, me qendër edhe në Shqipëri dhe Kosovë është bërë menjëherë pas tërmetit të nëntorit.

#albania #radiotravel #kosovo

Studimet e fundit pas tërmetit me rezultate të trishta, me çfarë jetojnë shqiptarët?

Vetëm 32% e familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit kanë pagën si burimin e tyre parësor të të ardhurave .Thuajse po kaq, në 31% janë familjet me të cilat kanë pensionin si të ardhurat e tyre kryesore. Më pas ndjek puna rastërore/ditore  me rreth 18%. Këto të dhëna kanë në pah nga raportet e fundit për  tërmetin që goditi vendin tonë. Madje janë rreth 5% e familjeve të cilat deklarojnë se burimi i tyre parësor i jetesës është lypja apo kursimet. Të tjera të dhëna ndërkohë tregojnë se, rreth 81% e të rriturve kanë përjetuar simptoma si stres, ankth, apo mungesë gjumi, pas tërmetit të datës 26 nëntor. Rreth 37% e të anketuarve tregojnë se nuk punojnë dhe nuk mund të paguajnë as për ushqim.Rreth 30% e të anketuarve ndërkohë thonë se janë të uritur. Anketa e “World Vision”, shoqatë bamirësie ndërkombëtare, me qendër edhe në Shqipëri dhe Kosovë është bërë menjëherë pas tërmetit të nëntorit.

#albania #radiotravel #kosovo
5 0 17 January, 2020

Hey Balkans!⁣

Don’t miss out on an exclusive fashion⁣
experience just for you, this season.⁣

Hit the right notes in the NEW⁣
collection of fashion products from Balkan Couture; great styles, top-notch⁣
designs, all with you in mind.⁣

From t-shirts to hoodies, flip flops,⁣
sweat shirts, crop tops, socks and tank tops, we have amazing Balkan clothing⁣
for men, women and children.⁣

TAG a loved one you want to buy for… #balkangirl #balkanstyle #bosniangirl #balkans #balkan #banjaluka #zagreb #srbija #serbia #serbian #ig_belgrade #bosna #novisad #ig_srbija #сербия #niš #kragujevac #bosnia #montenegro #albania #instagramsrbija #kosovo #kotor #tirana #bosnian #adriaticsea #crnagora #slovenia #bulgaria #romanian

Hey Balkans!⁣
⁣
Don’t miss out on an exclusive fashion⁣
experience just for you, this season.⁣
⁣
Hit the right notes in the NEW⁣
collection of fashion products from Balkan Couture; great styles, top-notch⁣
designs, all with you in mind.⁣
⁣
From t-shirts to hoodies, flip flops,⁣
sweat shirts, crop tops, socks and tank tops, we have amazing Balkan clothing⁣
for men, women and children.⁣
⁣
TAG a loved one you want to buy for… #balkangirl #balkanstyle #bosniangirl #balkans #balkan #banjaluka #zagreb #srbija #serbia #serbian #ig_belgrade #bosna #novisad #ig_srbija #сербия #niš #kragujevac #bosnia #montenegro #albania #instagramsrbija #kosovo #kotor #tirana #bosnian #adriaticsea #crnagora #slovenia #bulgaria #romanian
1 0 17 January, 2020

The way it throws the gravel away

The way it throws the gravel away
7 1 17 January, 2020

---"Pjesa #33"---
Ikim mar canten dhe dalim jasht.
Un po dridhesha e tera
Klevisi: Ku i ke celsat e makines.
Ne cant i them un.
Ai i mer celsat dhe shkojm ne parkim futemi dhe nisemi.
Klevisi: Mos u shqeteso se kam per ta vrar ate maskara.
Andra:Joo lere do behem mire.
Klevis: Po kush ai maskarai dhe pse tha qe je e tija.
Andra: Esht ish i dashuri se dija qe paska ardh ne tr
Jemi ndar qe nje vit ai ma ka nxir jeten sbesoja qe do e tak perseri.
I tregoja me lot ne sy.
Klevisi me pa qe isha aq shum e mrz saqe e ndaloi makinen dhe me perqafoi.
Klevis: Ok me fal sdoja qe tet merzisja
Me thot duke mi ledhatuar floket.
Un ja kap fytyren e i them.
Andra: Ti je i vetmi person ne jeten time qe me ben te lumtur ti je i vetmi person qe ekziston ne jeten time ti je zbukurimi im jeta ime dhe gjith universi nese me braktis un smund te jetoj me.
Ai po me shikonte dhe po qante bashk me mua
Klevis: Engjell me degjo un sdo tet braktis kur por kur me me kuptove.
Dhe me puth.
Kisha aq shum nevoj qe ai te me puthte qe ta kisha afer vetes ta ndieja.
E shkeous puthjen sepse dora qe ma kishte shtrenguar klajdi po me dhimbte
Klevisi: Do tet coj tek nje doktor.
Andra: Jo i them un.
Klevis: Ok eja te shkojm tek shtepia e bethes ndoshta kan nje kuti per mjekim
Me thot duke me puthur ne ball dhe nisemi. ----" #vaxhdon"---

---"Pjesa #33"---
Ikim mar canten dhe dalim jasht.
Un po dridhesha e tera 
Klevisi: Ku i ke celsat e makines.
Ne cant i them un.
Ai i mer celsat dhe shkojm ne parkim futemi dhe nisemi.
Klevisi: Mos u shqeteso se kam per ta vrar ate maskara.
Andra:Joo lere do behem mire.
Klevis: Po kush ai maskarai dhe pse tha qe je e tija.
Andra: Esht ish i dashuri se dija qe paska ardh ne tr 
Jemi ndar qe nje vit ai ma ka nxir jeten sbesoja qe do e tak perseri.
I tregoja me lot ne sy.
Klevisi me pa qe isha aq shum e mrz saqe e ndaloi makinen dhe me perqafoi.
Klevis: Ok me fal sdoja qe tet merzisja 
Me thot duke mi ledhatuar floket.
Un ja kap fytyren e i them.
Andra: Ti je i vetmi person ne jeten time qe me ben te lumtur ti je i vetmi person qe ekziston ne jeten time ti je zbukurimi im jeta ime dhe gjith universi nese me braktis un smund te jetoj me.
Ai po me shikonte dhe po qante bashk me mua
Klevis: Engjell me degjo un sdo tet braktis kur por kur me me kuptove.
Dhe me puth.
Kisha aq shum nevoj qe ai te me puthte qe ta kisha afer vetes ta ndieja.
E shkeous puthjen sepse dora qe ma kishte shtrenguar klajdi po me dhimbte 
Klevisi: Do tet coj tek nje doktor.
Andra: Jo i them un.
Klevis: Ok eja te shkojm tek shtepia e bethes ndoshta kan nje kuti per mjekim 
Me thot duke me puthur ne ball dhe nisemi. ----"#vaxhdon"---
172 1 17 January, 2020

Sonte në emisionin Mix për Mix do të flasim edhe për filmin francez "Bloody Milk - Petit Paysan" të regjisorit @hubert_charuel 👇🏻


Filmi "Bloody Milk" shfaqet sonte në @armataprishtina në kuadër të Festivalit të Filmit Evropian.Detajet sonte në Mix për Mix prej orës 18:00 📻


#radiodukagjini #rtvdukagjini #mixpërmix #filma #europe #europemovies #kosova #kosovo #prishtina #pristina #armata #kinoarmata #festivaliifilmitevropian

Sonte në emisionin Mix për Mix do të flasim edhe për filmin francez "Bloody Milk - Petit Paysan" të regjisorit @hubert_charuel 👇🏻
•
•
Filmi "Bloody Milk" shfaqet sonte në @armataprishtina në kuadër të Festivalit të Filmit Evropian.
•
•
•
Detajet sonte në Mix për Mix prej orës 18:00 📻
•
•
#radiodukagjini #rtvdukagjini #mixpërmix #filma #europe #europemovies #kosova #kosovo #prishtina #pristina  #armata #kinoarmata #festivaliifilmitevropian
3 0 17 January, 2020

Made by me😂✌️❤️
🇦🇱🇽🇰
.
Nimmt es mit Humor!
@mero_428
#mero428 #qdhfamily #qdh #albania #kosovo #nimmtesmithumor

Made by me😂✌️❤️
🇦🇱🇽🇰
.
Nimmt es mit Humor!
@mero_428 
#mero428 #qdhfamily #qdh #albania #kosovo #nimmtesmithumor
1 0 17 January, 2020

Casio G-Shock
Rrypa qeliku
Ne zbritje nga 55.00€
Ne vetem 19.90€
Transporti FALAS🚚
Porosit tani 📥

#kosovo #albania🇦🇱

Casio G-Shock
Rrypa qeliku
Ne zbritje nga 55.00€
Ne vetem 19.90€
Transporti FALAS🚚
Porosit tani 📥

#kosovo #albania🇦🇱
12 0 17 January, 2020

tag⬇️⬇️⬇️
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
🔘Follow për më shumë @vetemfutbooll 😍
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
⚽️
⚽️
⚽️
⚽️
⚽️
#albania #kosovo #shqiperi #prishtina #shqip #tirana #mitrovica #shqiptar #peja #ferizaj #gjilan #gjakova #cr7 #vushtrri #suhareka #tirana #kukesi #shkupi #tetova #berat #durres #podujev #drenas #futboll #korce  #shkoder #rahovec

tag⬇️⬇️⬇️
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
🔘Follow për më shumë @vetemfutbooll 😍
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
⚽️
⚽️
⚽️
⚽️
⚽️
#albania #kosovo #shqiperi #prishtina #shqip #tirana #mitrovica #shqiptar #peja #ferizaj #gjilan #gjakova #cr7 #vushtrri #suhareka #tirana #kukesi #shkupi #tetova #berat #durres #podujev #drenas #futboll #korce #shkoder #rahovec
55 2 17 January, 2020
Kaymacina kimler seviyor
🤗
🇹🇷🇧🇦🇧🇬🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇹🇷 🔸️Sizlerde Video Ve Resimlerinizi Dm yolu ile yollayabilirsiniz.#mostar #takipci #kinagecesi #nuse #svadba #düğün #tetova #gostivar #albanian #balkan #gelinlik #damat #karşıyaka #bayrampaşa #kınaorganizasyonu #kosovo #istanbul #macedonia #sarajevo #takipcikazan #kesfetteyiz #bosna #bulgaristan #luleburgaz #bosnahersek #shqiptar #kalesienes #balkans #balkan_hdr #balkangirls
50 1 17 January, 2020

Eskiden herşey siyah beyazken daha güzeldi 😊❤
🇹🇷🇧🇦🇧🇬🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇹🇷 🔸️Sizlerde Video Ve Resimlerinizi Dm yolu ile yollayabilirsiniz. #mostar #takipci #kinagecesi #nuse #svadba #düğün #tetova #gostivar #albanian #balkan #gelinlik #damat #karşıyaka #bayrampaşa #kınaorganizasyonu #kosovo #istanbul #macedonia #sarajevo #takipcikazan #kesfetteyiz #bosna #bulgaristan #luleburgaz #bosnahersek #shqiptar #kalesienes #balkans #balkan_hdr #balkangirls

Eskiden herşey siyah beyazken daha güzeldi 😊❤
🇹🇷🇧🇦🇧🇬🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇹🇷 🔸️Sizlerde Video Ve Resimlerinizi Dm yolu ile yollayabilirsiniz.#mostar #takipci #kinagecesi #nuse #svadba #düğün #tetova #gostivar #albanian #balkan #gelinlik #damat #karşıyaka #bayrampaşa #kınaorganizasyonu #kosovo #istanbul #macedonia #sarajevo #takipcikazan #kesfetteyiz #bosna #bulgaristan #luleburgaz #bosnahersek #shqiptar #kalesienes #balkans #balkan_hdr #balkangirls
42 0 17 January, 2020

TRETMANE QË I JAPIN SHKËLQIMIN E DUHUR FYTYRËS SUAJ

Padyshim se krahas shërbimeve tjera që ofrojmë edhe tretmanet e fytyrës mundësojnë që fytyra e juaj të shkëlqejë dhe të marrë pamjen të cilën ju e meritoni.

Për informata dhe rezervimin e terminit tuaj, na shkruani në Facebook & Instagram apo na kontaktoni përmes ☎: 049 159 075 (Viber & Whatsapp), ose edhe na vizitoni direkt në dy pikat tona:
💢 Te plepat, rr. Ylfete Humolli dhe 💢 Në rrugën B, Objekti Banesor “Dervisholli” – Hyrja C

#lory #adelinashabani #depilim #estetika #beautycentre #depilatory #wax #bodywaxing #facewaxing #waxhairremoval #bikini #bikiniwax #vera #summer #beautygirl #sallon #salon #saloon #shendetshem #profesional #kozmetik #prishtina #prishtine #prishtinacity #rrugab #kosova #kosovo

TRETMANE QË I JAPIN SHKËLQIMIN E DUHUR FYTYRËS SUAJ

Padyshim se krahas shërbimeve tjera që ofrojmë edhe tretmanet e fytyrës mundësojnë që fytyra e juaj të shkëlqejë dhe të marrë pamjen të cilën ju e meritoni.

Për informata dhe rezervimin e terminit tuaj, na shkruani në Facebook & Instagram apo na kontaktoni përmes ☎: 049 159 075 (Viber & Whatsapp), ose edhe na vizitoni direkt në dy pikat tona:
💢 Te plepat, rr. Ylfete Humolli dhe 💢 Në rrugën B, Objekti Banesor “Dervisholli” – Hyrja C

#lory #adelinashabani #depilim #estetika #beautycentre #depilatory #wax #bodywaxing #facewaxing #waxhairremoval #bikini #bikiniwax #vera #summer #beautygirl #sallon #salon #saloon #shendetshem #profesional #kozmetik #prishtina #prishtine #prishtinacity #rrugab #kosova #kosovo
3 0 17 January, 2020
YOU EARN YOUR BODY..
#ifbb #kosovo #fitness 
#gym #fitbody #fit 
#fitnessmotivation
31 0 17 January, 2020

Top #kosovo posts

FOLLOW @shqipelit FOR MORE♥️

FOLLOW @shqipelit FOR MORE♥️
1,029 10 16 January, 2020

Sie können mich nicht leiden, doch müssen mich ertragen. #swееtjаnuаrу

Sie können mich nicht leiden, doch müssen mich ertragen. #swееtjаnuаrу
958 40 16 January, 2020

Glavobolja od vina, a nigde aspirina
Sinoć bila sam, sa tobom pijana
Na podu posteljina, u sobi punoj dima
Slika poznata, to je prevara‘ 🥀🥀 #bosniangirl #Bosnia #serbia #croatia #montenegro #macedonia #romania #beograd #sarajevo #zagreb #podgorica #skopje #bukarest #albania #tirana #kosovo #pristina #frankfurt #münchen #stuttgart #prijepolje #sandzak #novipazar #2020 #budva #spain #usa #china #england

Glavobolja od vina, a nigde aspirina
Sinoć bila sam, sa tobom pijana
Na podu posteljina, u sobi punoj dima
Slika poznata, to je prevara‘ 🥀🥀 #bosniangirl #Bosnia #serbia #croatia #montenegro #macedonia #romania #beograd #sarajevo #zagreb #podgorica #skopje #bukarest #albania #tirana #kosovo #pristina #frankfurt #münchen #stuttgart #prijepolje #sandzak #novipazar #2020 #budva #spain #usa #china #england
980 20 16 January, 2020

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- @dearloveposting
Tags:
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- @dearloveposting 
Tags: 
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura
1,220 17 17 January, 2020