#prishtina Instagram Photos & Videos

Statistics

We looked inside some of the posts tagged with #prishtina and here's what we found interesting.

Inside 36 Posts

Time between posts:
1 minutes
Average like
23
Average comment
0.8
Posts with video
8/36
Posts with photo
28/36

Hashtag Popularity

@lorik.center.woman Profile picture

@lorik.center.woman

Kosovo

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday
0 0 39 seconds ago
@lorik.center.woman Profile picture

@lorik.center.woman

Kosovo

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday
0 0 59 seconds ago
@sonybeshi Profile picture

@sonybeshi

Prizren

Hp elitebook 8470p
• 2.8 GHz core i5 gen3
• 4gb ram
• 300gb hdd
☎️ 049-821-982
🚚 Transport ne te gjithe Kosoven

#electronics #technology #tech #tv #lcd #oled # #electronic #hp #dell #prizren #prishtina #mallingazvicra #malli #nga #zvicra #instatech #electrical #iphone #device #sony #grundig #philips #lg #samsung #computers #smartphone #samsung #laptops

Hp elitebook 8470p
• 2.8 GHz core i5 gen3
• 4gb ram
• 300gb hdd
☎️ 049-821-982
🚚 Transport ne te gjithe Kosoven

#electronics #technology #tech #tv #lcd #oled # #electronic #hp #dell #prizren #prishtina #mallingazvicra #malli #nga #zvicra #instatech #electrical #iphone  #device #sony #grundig #philips #lg #samsung #computers #smartphone #samsung #laptops
1 0 2 minutes ago
@pema.patundshmeri Profile picture

@pema.patundshmeri

@pema.patundshmeri ofron për #QIRA banesë 85 m², tek Qafa, objekti "Millenium". - 3 dhomë | sallon, 2(dy)dhomë gjumi
- 85 m²
- Banjo, wc ndarëse
__
Ofrohet për qira banesë 85 m², tek Qafa, objekti "Millenium".
Banesa është në katin e 4(katërt), e cila ndahet në sallon me kuzhinë, 2(dy) dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse.
__
Objekti "Millenium" veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, 24h monitorim nga kamerat, 2 (dy) hyrje me nga 2 (dy) lifta, parking rrugor, si dhe ka kyçje të shpejt për në qendër të kryeqytetit.
__
Çmimi: € 450/muaj
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
@pema.patundshmeri .
.
.
.
#Apartment #apartmentlist #Prishtina #Kosovo #Realestate

@pema.patundshmeri ofron për #QIRA banesë 85 m², tek Qafa, objekti "Millenium". - 3 dhomë | sallon, 2(dy)dhomë gjumi
- 85 m²
- Banjo, wc ndarëse 
__
Ofrohet për qira banesë 85 m², tek Qafa, objekti "Millenium".
Banesa është në katin e 4(katërt), e cila ndahet në sallon me kuzhinë, 2(dy) dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse.
__
Objekti "Millenium" veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, 24h monitorim nga kamerat, 2 (dy) hyrje me nga 2 (dy) lifta, parking rrugor, si dhe ka kyçje të shpejt për në qendër të kryeqytetit.
__
Çmimi: € 450/muaj
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
@pema.patundshmeri .
.
.
.
#Apartment #apartmentlist #Prishtina #Kosovo #Realestate
0 0 10 minutes ago
@restaurantrozafa Profile picture

@restaurantrozafa

Fish Restaurant Rozafa

🥇Furnizimi i ri sapo erdhi!🥇🦑🦀🦞🐙🦐🐠 #foodporn #food #kosovo #prishtina
Fagri, peshkatriçe, shtizë, gjel, merluc, barbun, gjuhëz, romb, skumer @restaurantrozafa

🥇Furnizimi i ri sapo erdhi!🥇🦑🦀🦞🐙🦐🐠 #foodporn #food #kosovo #prishtina 
Fagri, peshkatriçe, shtizë, gjel, merluc, barbun, gjuhëz, romb, skumer @restaurantrozafa
5 0 14 minutes ago
@lorik.center.woman Profile picture

@lorik.center.woman

Kosovo

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday
1 0 17 minutes ago
@lorik.center Profile picture

@lorik.center

Kosovo

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday

Të gjithë artikujt e ekspozuar mund ti gjeni në lokalet e Lorik Center në PRIZREN dhe MALISHEVË

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #prishtina #prizren #2019 #love #photography #photooftheday
24 0 21 minutes ago
@infoline_news Profile picture

@infoline_news

Nusja e Bleros pjesë e klipit të Mc Kreshes!
Lexo lajmin e plotë në InstaStory ose klikoni në www.infoline-news.com
#Blero #vs #afronadika #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin

Nusja e Bleros pjesë e klipit të Mc Kreshes!
Lexo lajmin e plotë në InstaStory ose klikoni në www.infoline-news.com 
#Blero #vs #afronadika #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin
105 0 24 minutes ago
15 1 28 minutes ago
@sitegatuajm Profile picture

@sitegatuajm

▪Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume Produkte, Receta, Video dhe Foto rreth gatimit cdo dite...😍😊
▪Komentoni dhe beni TAG personat qe duhet ta shikojn 😍😍
》》Credits @yummyyatra
.
.
Vizitoni》 @zshop.al dhe 》@ushop.al
per produkte te ndryshme online
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pershtatur : #gatime #kuzhinashqiptare #tirana #pasionpergatim #recetagatimi #restorant #albania #embelsira #shkodra #dibra #gatimetradicionale  #gatuaj #albanianfood #shqipe #kuqezi #shqiptar #prishtina #albanese #ushqim #gatim #kuzhina #balkanfood #europeanfood #shendet #lezhe #sarande #traditionalfood #visitalbania

▪Follow @sitegatuajm🍂 dhe @artgatimi🍂 per me shume Produkte, Receta, Video dhe Foto rreth gatimit cdo dite...😍😊
▪Komentoni dhe beni TAG personat qe duhet ta shikojn 😍😍
》》Credits @yummyyatra
.
.
Vizitoni》 @zshop.al dhe 》@ushop.al 
per produkte te ndryshme online
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pershtatur : #gatime #kuzhinashqiptare #tirana #pasionpergatim #recetagatimi #restorant #albania #embelsira #shkodra #dibra #gatimetradicionale  #gatuaj #albanianfood #shqipe #kuqezi #shqiptar #prishtina #albanese #ushqim #gatim #kuzhina #balkanfood#europeanfood #shendet #lezhe #sarande #traditionalfood #visitalbania
37 0 31 minutes ago
dream big @loyalzemer
2 1 35 minutes ago
@route66.pr Profile picture

@route66.pr

Cheese Tuna Melt 🍔 nga çdo kënd, për të afruar edhe më shumë shijen te ju 📲 044 66 00 66
#burger #route66 #prishtina #breguidiellit #kosova #yummy #hamburger #patriot #patriotburger #tasty #taste #food #fastfood #original #us #tuna #cheese #melt
Route 66 🍔 Bregu i Diellit 📍 Prishtinë 🏢

Cheese Tuna Melt 🍔 nga çdo kënd, për të afruar edhe më shumë shijen te ju 📲 044 66 00 66 
#burger #route66 #prishtina #breguidiellit #kosova #yummy #hamburger #patriot #patriotburger #tasty #taste #food #fastfood #original #us #tuna #cheese #melt 
Route 66 🍔 Bregu i Diellit 📍 Prishtinë 🏢
3 0 40 minutes ago
@intersport.kosova Profile picture

@intersport.kosova

Duksa NIKE për femra, të përshtatshëm për cdo stil!👩 Vjeshta është më e ngrohtë INTERSPORT Kosova!🍂😌 Gjej atë që të pëlqen dhe porosite online: 👉http://bit.ly/DuksFemraNIKE

Duksa NIKE për femra, të përshtatshëm për cdo stil!👩 Vjeshta është më e ngrohtë INTERSPORT Kosova!🍂😌 Gjej atë që të pëlqen dhe porosite online: 👉http://bit.ly/DuksFemraNIKE
23 1 46 minutes ago

Top #prishtina posts

Hadi gel Hayatim.. 18.10.2019 RELEASE LEONARDO GASHI🔥🔥❤️ #hayatim #leonardogashi #leonardgashi #newsong #rap #song #pronto #miamor #habibi #istanbul #prishtina #cologne
22,971 3,235 20 hours ago
@princezaqiu Profile picture

@princezaqiu

Balkan Region

𝑇𝘩𝑒 𝑔𝑜𝑎𝑙 𝑖𝑠 𝑡𝑜 𝑔𝑒𝑡 𝑎 𝑙𝑜𝑡 𝑜𝑓 𝑚𝑜𝑛𝑒𝑦 𝑎𝑛𝑑 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑐𝑎𝑟𝑒 𝑡𝘩𝑒 𝑓𝑎𝑚𝑖𝑙𝑦.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.

𝑇𝘩𝑒 𝑔𝑜𝑎𝑙 𝑖𝑠 𝑡𝑜 𝑔𝑒𝑡 𝑎 𝑙𝑜𝑡 𝑜𝑓 𝑚𝑜𝑛𝑒𝑦 𝑎𝑛𝑑 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑐𝑎𝑟𝑒 𝑡𝘩𝑒 𝑓𝑎𝑚𝑖𝑙𝑦.
𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.
2,315 18 19 hours ago
@thenjezemre_ Profile picture

@thenjezemre_

😍😍😍😱😱😱
➖➖➖➖➖➖➖ ➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow - @thenjezemre_
Follow - @thenjezemre_
Follow - @thenjezemre_ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#aşk #thenjeteshpirtit #thenjezemre_ #thenje #thenjezemre #mozzikfans #kidator #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #karasevdadizi #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca

😍😍😍😱😱😱
➖➖➖➖➖➖➖ ➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow - @thenjezemre_ 
Follow - @thenjezemre_ 
Follow - @thenjezemre_ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#aşk #thenjeteshpirtit #thenjezemre_ #thenje #thenjezemre #mozzikfans #kidator #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #karasevdadizi #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca
3,376 13 13 October, 2019