#shqiperia Instagram Photos & Videos

shqiperia - 404.9k posts

Statistics

We looked inside some of the posts tagged with #shqiperia and here's what we found interesting.

Inside 70 Posts

Time between posts:
103 hours
Average like
102.4
Average comment
2.4
Posts with video
30/70
Posts with photo
40/70

Hashtag Popularity

.

.
0 3 16 hours ago

Juventus ka fituar kunder Romës me rezultat 3-1
Golat per Juventus:Cristiano Ronaldo,Bentancur,Bonucci,
kurse Buffon ka shënuar autogol
#lionelmessi #cristianoronaldo #juventusfc #liverpool1 #atleticodemadrid #mancity #roma #pejë #fushekosove #prishtine #tiranë #kosovë #shqiperia

Juventus ka fituar kunder Romës me rezultat 3-1 
Golat per Juventus:Cristiano Ronaldo,Bentancur,Bonucci,
kurse Buffon ka shënuar autogol
#lionelmessi #cristianoronaldo #juventusfc #liverpool1 #atleticodemadrid #mancity #roma #pejë #fushekosove #prishtine #tiranë #kosovë #shqiperia
10 0 17 hours ago

0 4 17 hours ago

PA TA SHOFIM KUSH I NJOF KTO TE TRE??

PA TA SHOFIM KUSH I NJOF KTO  TE TRE??
1 1 17 hours ago

Parku I Tirones
Ju nevojiten mjete per te 🏨Prezantuar Biznesin🏪
Kartvizita 📇,
🍕Menu🍻,
Broshura🎴ose postera🎴,
💻Website👩‍💻Device frendly po ashtu dhe SEO Frendly,
🕵️‍♂️Vendodhja e biznesit🗺 ne 🇦🇱Google Maps🕵️‍♀️ ,
👨‍💼Publicitet🖥 online👩‍💼 👩‍💼 nepermjet Facebook Instagram👩‍💼 Youtube👩‍💼 ose Google Search 👩‍💼
Atehere jeni ne vendin e duhur . Lejani ne dore profesionistave ajo cfare ju nevojite e gjeni vetem tek HM🧿Communication Kontakto tani. Cmime unike vetem per ata qe kontaktojne nepermjet ketij posti. ⏳Nxito!⌛️ Kjo vlene vetem per 10 kontaktet e para.📢📢📣

Parku I Tirones
Ju nevojiten mjete per te 🏨Prezantuar Biznesin🏪
Kartvizita 📇,
🍕Menu🍻,
Broshura🎴ose postera🎴,
💻Website👩‍💻Device frendly po ashtu dhe SEO Frendly,
🕵️‍♂️Vendodhja e biznesit🗺 ne 🇦🇱Google Maps🕵️‍♀️ ,
👨‍💼Publicitet🖥 online👩‍💼 👩‍💼 nepermjet Facebook Instagram👩‍💼 Youtube👩‍💼 ose Google Search 👩‍💼
Atehere jeni ne vendin e duhur . Lejani ne dore profesionistave ajo cfare ju nevojite e gjeni vetem tek HM🧿Communication Kontakto tani. Cmime unike vetem per ata qe kontaktojne nepermjet ketij posti. ⏳Nxito!⌛️ Kjo vlene vetem per 10 kontaktet e para.📢📢📣
7 1 17 hours ago

#denmanbrush
tani edhe në Shqipëri 🇦🇱💥 🥇 100% Origjinal Anglez 🥇 👉Denman D3 është i përsosur për flokë kacurrela dhe për realizimin e stilimeve të vështira. Krëhëri mund të përdoret dhe për stilimin e flokëve me tharse.

_____________________________________________
📥 Porosit online dhe ju vjen në derë të shtëpisë🏠
______________________________________________________ 🇦🇱🇽🇰"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
☎️Cel: +355682887359
📲 Viber: +355682887359

#bioherbalalbania #bio #herbalshop #herbalife #skindoctor #bioherbal #tiranapost #curlyhair #beautifulhair #kacurrela #haircare #arganoil #kremkacurrelash #porosittani #korca #fieri #vlora #tiranapost #shqiperia #naturalhair #nature #amazinghair #lakmitare #transportifalas #oferte #krem #albanlita #dhelperdinake #produktenatyrale

#denmanbrush
tani edhe në Shqipëri 🇦🇱💥 🥇 100% Origjinal Anglez 🥇 👉Denman D3 është i përsosur për flokë kacurrela dhe për realizimin e stilimeve të vështira. Krëhëri mund të përdoret dhe për stilimin e flokëve me tharse.

_____________________________________________
📥 Porosit online dhe ju vjen në derë të shtëpisë🏠
______________________________________________________ 🇦🇱🇽🇰"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
☎️Cel: +355682887359
📲 Viber: +355682887359

#bioherbalalbania #bio #herbalshop #herbalife #skindoctor #bioherbal #tiranapost #curlyhair #beautifulhair #kacurrela #haircare #arganoil #kremkacurrelash #porosittani #korca #fieri #vlora #tiranapost  #shqiperia #naturalhair #nature #amazinghair #lakmitare #transportifalas #oferte  #krem #albanlita #dhelperdinake #produktenatyrale
1 0 17 hours ago
Meda me djalin dhe gruan e tij 
Na ndiqni per me shume @teeampergjecaj 
#Balada 
#Muzik 
#Foto 
#Video 
#BaladaShqip 
#MuzikShqip 
#Kosova 
#Shqiperia 
#Popullore 
#Muzik#Foto#VetemngaMeda 
@mehdin_pergjecaj 👑
24 0 17 hours ago

Per me shume vizitoni:
www.burimenjerezore.com
.
#jobs #pune #konkurs #shpallje #workplace #kosovo #vendepune #shqiperia #burimenjerëzore

Per me shume vizitoni:
www.burimenjerezore.com
.
#jobs #pune #konkurs #shpallje #workplace #kosovo #vendepune #shqiperia #burimenjerëzore
4 0 17 hours ago

Për të kuptuar hershmërinë e popullsisë në shtrirjen etno-gjeografike të Mirditës, mjafton studimi dhe interpretimi i simboleve mitike e kultike në qëndismat e xhupit në veshjen e gruas mirditore.

Sipas studiuesve dhe etnografëve, shumë simbole në qëndismat e xhupit të Mirditës, kanë origjinë pagane ose parakristiane. Simbole që kanë ardhur të pa ndryshuara, si një trashëgimi e pasur iliro-pellazge.

Sipas koleksionistes dhe etnografes Linda Spahiu: “Xhoka (xhupi) e Mirditës, nuk është thjesht veshje që ka nevojë për interpretim kulturorë, por për një studim të thellë e të gjërë. Xhubleta e Malësisë dhe xhoka (xhupi) e Mirditës, nuk i përkasin vetëm pasurisë shqiptare…”. Xhupi i gruas mirditore, është pasuri që i kalon kufijt krahinorë të Mirditës, por i pa studiuar dhe i pa vlerësuar nga institucionet përgjegjëse për mbrojtjen e trashëgimisë historike dhe kulturore.

#world #history #illyrian #ilirida #dardan #albania #shqiperia #kuqezi #pellazgët #gjergjkastrioti #skenderbeu #dualipa #gjirokastra #beberexha #ilirlatifi #shkodra #durres #tetova #tirana #tkz #tosk #presheva  #prishtina #mitrovica #lugina #people #lahuta #çameria #malsiemadhe 🇦🇱❤🇽🇰👑

Për të kuptuar hershmërinë e popullsisë në shtrirjen etno-gjeografike të Mirditës, mjafton studimi dhe interpretimi i simboleve mitike e kultike në qëndismat e xhupit në veshjen e gruas mirditore.

Sipas studiuesve dhe etnografëve, shumë simbole në qëndismat e xhupit të Mirditës, kanë origjinë pagane ose parakristiane. Simbole që kanë ardhur të pa ndryshuara, si një trashëgimi e pasur iliro-pellazge.

Sipas koleksionistes dhe etnografes Linda Spahiu: “Xhoka (xhupi) e Mirditës, nuk është thjesht veshje që ka nevojë për interpretim kulturorë, por për një studim të thellë e të gjërë. Xhubleta e Malësisë dhe xhoka (xhupi) e Mirditës, nuk i përkasin vetëm pasurisë shqiptare…”. Xhupi i gruas mirditore, është pasuri që i kalon kufijt krahinorë të Mirditës, por i pa studiuar dhe i pa vlerësuar nga institucionet përgjegjëse për mbrojtjen e trashëgimisë historike dhe kulturore.

#world #history #illyrian #ilirida #dardan #albania #shqiperia #kuqezi #pellazgët #gjergjkastrioti #skenderbeu #dualipa #gjirokastra #beberexha #ilirlatifi #shkodra #durres #tetova #tirana #tkz #tosk  #presheva  #prishtina #mitrovica #lugina #people #lahuta #çameria #malsiemadhe 🇦🇱❤🇽🇰👑
17 0 17 hours ago

Super OFERTA. Perfitoni🎁❤🎁❤🎁
Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫
Website: https://www.ilcammino.al
#albania #tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo

Super OFERTA. Perfitoni🎁❤🎁❤🎁
Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫
Website: https://www.ilcammino.al
#albania#tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo
9 0 17 hours ago

naten e mir nga kjo bukuroshe❤️🥰❤️ tag shokun beqar plasja zemren🤣🤩 #girl #albania #shqiperia #love

naten e mir nga kjo bukuroshe❤️🥰❤️ tag shokun beqar plasja zemren🤣🤩 #girl #albania #shqiperia #love
11 0 17 hours ago

follow @shqip.fightt 🇦🇱 ♥️🔥 👊👊🇦🇱🔞 💪👊🔞🇦🇱 💪👊🔞🔞 ♥️🇦🇱 #niceshot 🇦🇱🇦🇱👊🇦🇱🇦🇱👊 👊👊👊👊 #albania #albanian #albanianfighter #shqiperia #kosova #fights #boxing #mcregorkhabib #boom #niceshot #nice #knockedout #mitrovica #prishtina #plisat #torcida #ferizaj #gjakova #schoolfights #tirana #noizy #germany🇩🇪 #australia #europe #iran #italy🇮🇹 #hungary #all #likemypost #followfornewupdates

follow @shqip.fightt 🇦🇱 ♥️🔥 👊👊🇦🇱🔞 💪👊🔞🇦🇱 💪👊🔞🔞 ♥️🇦🇱 #niceshot 🇦🇱🇦🇱👊🇦🇱🇦🇱👊 👊👊👊👊 #albania #albanian #albanianfighter #shqiperia #kosova #fights #boxing #mcregorkhabib #boom #niceshot #nice #knockedout #mitrovica #prishtina #plisat #torcida #ferizaj #gjakova #schoolfights #tirana #noizy #germany🇩🇪 #australia #europe #iran #italy🇮🇹 #hungary #all #likemypost #followfornewupdates
28 0 17 hours ago

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora  #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.
1 0 17 hours ago

E preki diellin dhe hanen me kry ✨
I ship em bye 🤧🥺😍
Dt ; @luana_sibora & @luana.rina_
#luanator #luanavjollca #ledrivula #ledrizlla

E preki diellin dhe hanen me kry ✨
I ship em bye 🤧🥺😍
Dt ; @luana_sibora & @luana.rina_
#luanator #luanavjollca #ledrivula #ledrizlla
115 38 17 hours ago

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.

Transporti ‭ ‭ne Kosove , Transporti edhe ne Shqiperi Maqedoni Pagesa pas pranimit te produktit #kosove #shqiperia #ora  #porositonline #prishtina #tirana #shkupi #maqedonia #tetova #istogu #peja #varse #shkrime #emra #gjilani #kamenica #porosit #onlineshop #Porosit ne Dm. Porosit ne Viber ose Whatsap +38344853402. Për me shume produkte na Vizitoni ne faqen tone.
1 0 18 hours ago

🅻 🅸 🅺 🅴 / 🅵 🅾 🅻 🅻 🅾 🆆 pєr mє shumє fαktє íntєrєsαntє 🧠☑
ᯓ͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆༗͆
⚜🅵 🅰 🅺 🆃 🅴 _🅰 🅻 1⚜
ᯓ͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆༗͆
🧐@fakte_al1 👀@fakte_al1 💭@fakte_al1 👣@fakte_al1 🏔@fakte_al1 🧩@fakte_al1@fakte_al1 🎥@fakte_al1
ᯓ͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆༗͆
#fakte #interesante #hipoteza #horror #scarystories #interesting #facts #faktemjeksore #albania #vlora #interesante3nt #thenie #dije #shqipe #shqiperia #shqip #muzik #dijeunike #poezi #ligje #edinitse #kosove #kuriozitete #richkidsalbania #gjerainteresante #inteligjence

🅻 🅸 🅺 🅴 / 🅵 🅾 🅻 🅻 🅾 🆆 pєr mє shumє fαktє íntєrєsαntє 🧠☑
ᯓ͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆༗͆
⚜🅵 🅰 🅺 🆃 🅴 _🅰 🅻 1⚜
ᯓ͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆༗͆
🧐@fakte_al1 👀@fakte_al1 💭@fakte_al1 👣@fakte_al1 🏔@fakte_al1 🧩@fakte_al1 ✍@fakte_al1 🎥@fakte_al1
ᯓ͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆-͆༗͆
#fakte #interesante #hipoteza #horror #scarystories #interesting #facts #faktemjeksore #albania #vlora #interesante3nt #thenie #dije #shqipe #shqiperia #shqip #muzik #dijeunike #poezi #ligje #edinitse #kosove #kuriozitete #richkidsalbania #gjerainteresante #inteligjence
65 0 18 hours ago

Per me shume vizitoni:
www.burimenjerezore.com
.
#jobs #pune #konkurs #shpallje #workplace #kosovo #vendepune #shqiperia #burimenjerëzore

Per me shume vizitoni:
www.burimenjerezore.com
.
#jobs #pune #konkurs #shpallje #workplace #kosovo #vendepune #shqiperia #burimenjerëzore
2 0 18 hours ago

🔸️Gjelosh Vata i Shalës me Lahutë, 1976🔸️
🔹️Foto: "Arti Popullor në Shqipëri", Rrok Zoizi🔹️
-
#albania #albanian #shqiperia #shqiptar #skenderbeu #gjergjkastrioti #ilir #illyrian

🔸️Gjelosh Vata i Shalës me Lahutë, 1976🔸️
🔹️Foto: "Arti Popullor në Shqipëri", Rrok Zoizi🔹️
-
#albania #albanian #shqiperia #shqiptar #skenderbeu #gjergjkastrioti #ilir #illyrian
264 1 18 hours ago

@___bashkim___ 240km/h 🚀

@___bashkim___ 240km/h 🚀
33 1 18 hours ago

A jeni ndjerë ndonjëherë të vetmuar por nuk e keni ditur arsyen se pse ndiheni ashtu ? A keni qarë aq shumë saqë ndonjëherë jeni sëmurë nga lotët e tepërta që keni derdhur ? Kur keni qëndruar vetëm në një dhomë të errët , a tu janë zvogëluar muret e asaj dhome dhe jeni ndjerë sikur nuk mundeni ti mbushni mushkëritë me ajër nga dhimbja që ndjenit ?
A thua përse fshihemi nga të tjerët kur ne qajmë ?
Ne fshihemi sepse kur ne qajmë do jenë shum pak persona që ta kuptojnë dhimbjen kurse të tjerët do na përqeshnin pas shpines . Kur dikush na përqesh neve , ne nuk ndalemi duke u ankuar , por është faji ynë , ne lejojmë që të tjerët të na lëndojnë dhe nuk mbështetemi në mendimin se " Ata që na përqeshin , lëndojnë ose merren me jetën tonë janë ata persona të cilët nuk kanë jetë të tyren për ta jetuar " 🦋 @znj.anonim .
.
.
.
.
#quotes #writings #thenietemenqura #thenie #poem #alone #shqiperia #shqipe #shoqe #dashuria #dashuri #fakte #tayna #rinabalaj #grungeaesthetic #grunge #love #ndjenjat #ndjenja ♥️

A jeni ndjerë ndonjëherë të vetmuar por nuk e keni ditur arsyen se pse ndiheni ashtu ? A keni qarë aq shumë saqë ndonjëherë jeni sëmurë nga lotët e tepërta që keni derdhur ? Kur keni qëndruar vetëm në një dhomë të errët , a tu janë zvogëluar muret e asaj dhome dhe jeni ndjerë sikur nuk mundeni ti mbushni mushkëritë me ajër nga dhimbja që ndjenit ? 
A thua përse fshihemi nga të tjerët kur ne qajmë ? 
Ne fshihemi sepse kur ne qajmë do jenë shum pak persona që ta kuptojnë dhimbjen kurse të tjerët do na përqeshnin pas shpines . Kur dikush na përqesh neve , ne nuk ndalemi duke u ankuar , por është faji ynë , ne lejojmë që të tjerët të na lëndojnë dhe nuk mbështetemi në mendimin se " Ata që na përqeshin , lëndojnë ose merren me jetën tonë janë ata persona të cilët nuk kanë jetë të tyren për ta jetuar " 🦋 @znj.anonim .
.
.
.
.
#quotes #writings #thenietemenqura #thenie #poem #alone #shqiperia #shqipe #shoqe #dashuria #dashuri #fakte #tayna #rinabalaj #grungeaesthetic #grunge #love #ndjenjat #ndjenja ♥️
67 3 18 hours ago

@gert_saraci 228km/h 🚀

@gert_saraci 228km/h 🚀
75 1 18 hours ago

Bileta trageti per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje
*Durres ➡Bari ➡Durres
*Durres ➡Ancona ➡Durres
*Durres ➡Trieste➡ Durres
*Prenoto tani : 00355672666962. #albania #italia #shqiperia #italy #bari #ancona #trieste #portobari #portodiancona #portoditrieste #travel #tour #agency #agenziaviaggi #vacanze #vacation #holiday #traveling #mytravelgram #instatravel #instagood #igtravel #instapassport #instatraveling #tourism #tourist #travelingram #trip #visiting #avventurevistamare

Bileta trageti per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje
*Durres ➡Bari ➡Durres
*Durres ➡Ancona ➡Durres
*Durres ➡Trieste➡ Durres
*Prenoto tani : 00355672666962.  #albania #italia #shqiperia #italy #bari #ancona #trieste #portobari #portodiancona #portoditrieste #travel #tour #agency #agenziaviaggi #vacanze #vacation #holiday #traveling #mytravelgram #instatravel #instagood #igtravel #instapassport #instatraveling #tourism #tourist #travelingram #trip #visiting #avventurevistamare
19 1 18 hours ago

Top #shqiperia posts

🇬🇧 Summer is approaching🏖🏝🏄🏻‍♀️🏄🏻‍♂️🏊🏻‍♀️, which place in Albania🇦🇱 have you chosen for this summer🏝?

🇮🇹 L’estate si avvicina🏝🏖🏄🏻‍♂️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️, quale luogo dell'albania🇦🇱 avete scelto per questa estate ?(📸 @ksamil_albania )
________________________________________________________ #dhermi #dhermibeach #dhërmi #ksamil #ksamilbeach #sarandë #sarande #estate #tirane #tiranë #vlore #vlorealbania #visitalbania #albania🇦🇱 #albania #albanian #beautifulalbania #ekskursion #udhetime #shqipe #shqiptar #shqiperia #shqiperi #southalbania

🇬🇧 Summer is approaching🏖🏝🏄🏻‍♀️🏄🏻‍♂️🏊🏻‍♀️, which place in Albania🇦🇱 have you chosen for this summer🏝?
•
🇮🇹 L’estate si avvicina🏝🏖🏄🏻‍♂️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️, quale luogo dell'albania🇦🇱 avete scelto per questa estate ?(📸 @ksamil_albania )
________________________________________________________#dhermi #dhermibeach #dhërmi #ksamil #ksamilbeach #sarandë #sarande #estate #tirane #tiranë #vlore #vlorealbania #visitalbania #albania🇦🇱 #albania #albanian #beautifulalbania #ekskursion #udhetime #shqipe #shqiptar #shqiperia #shqiperi #southalbania
623 17 21 January, 2020

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
-
Tags:
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- 
Tags: 
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura
4,781 50 19 January, 2020

🔸️Gjergj Kastrioti🔸️
🔹️Foto: @lupo_che🔹️
-
#albania #albanian #shqiperia #shqiptar #skenderbeu #gjergjkastrioti #ilir #illyrian

🔸️Gjergj Kastrioti🔸️
🔹️Foto: @lupo_che🔹️
-
#albania #albanian #shqiperia #shqiptar #skenderbeu #gjergjkastrioti #ilir #illyrian
1,288 4 21 January, 2020

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
-
Tags:
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- 
Tags: 
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura
1,604 22 19 January, 2020

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- @dearloveposting
Tags:
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- @dearloveposting 
Tags: 
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura
3,190 40 17 January, 2020
Super aksioni Dybala - Higuain  dhe goli i tij.shijoheni 
Follow @juventus.fans.club_
#futboll #goals #goal #juve #forzajuve #forzajuventus⚪️⚫️ #finoallafine #finoallafineforzajuventus⚪️⚫️ #albania  #shqiperia #shqip #shqiptar #shqipe #tirana #soccer #dybala #higuain #juventus
5,343 43 15 January, 2020

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
-
Tags:
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizuras

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- 
Tags: 
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizuras
740 15 19 hours ago

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
-
Tags:
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura

Folge uns für mehr Bilder 💛💛
@alonax.e 👈
-
Markiert eure Freunde 🌹⠀⠀⠀⠀
-
🔔 Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen.
-
Folge mir wenn du grade in die Kommentare gucken wolltest😂 (@alonax.e)
-
Credits DM 📩
- 
Tags: 
#nuseshqiptare #weddingdress #fustan 
#albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls #albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqipe #shqiperia #fustana #kosovo #kosovare #albanien #albanisch #proposal #albanianstyle #albanianmusic #dasmashqiptare #albanianwedding #nuse #dasma #frizura
4,952 52 20 January, 2020