Almeda Abazi Sayışman ( @almeda92 ) Instagram Profile

almeda92

Almeda Abazi Sayışman

  • 540 posts
  • 580.7k followers
  • 160 following

Almeda Abazi Sayışman Profile Information

@almeda92 Profile picture

@almeda92

Ti vesh nje luledielli, femijet kane nje mundesi me shume! 🌻
Ju ftojme te gjitheve te merrni nje bluze me 🌻luledielli per bamiresi www.youareasunflower.com @you_are_a_sunflower 💛

Ti vesh nje luledielli, femijet kane nje mundesi me shume! 🌻 
Ju ftojme te gjitheve te merrni nje bluze me 🌻luledielli per bamiresi www.youareasunflower.com @you_are_a_sunflower 💛
59,728 0 19 October, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

🌻Ti vesh nje Luledielli, femijet kane nje mundesi me shume💛

Une si nene e nje femije qe gezoi jeten dhe I dha kuptim gjithckaje, mbeshtes cdo femije💛
Fondacioni jo fitimprures @you_are_a_sunflower tashme ka bere diferencen ne jeten e qindra femijeve ne Shqiperi - Kosove dhe Maqedoni dhe vazhdon ...
Ju ftojme te gjitheve te merrni nje bluze me 🌻Luledielli per bamiresi ne www.youareasunflower.com

🌻Ti vesh nje Luledielli, femijet kane nje mundesi me shume💛

Une si nene e nje femije qe gezoi jeten dhe I dha kuptim gjithckaje, mbeshtes cdo femije💛
Fondacioni jo fitimprures @you_are_a_sunflower tashme ka bere diferencen ne jeten e qindra femijeve ne Shqiperi - Kosove dhe Maqedoni dhe vazhdon ...
Ju ftojme te gjitheve te merrni nje bluze me 🌻Luledielli per bamiresi ne www.youareasunflower.com
37,204 0 15 October, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

......

......
56,462 0 14 October, 2019
🦋
77,314 0 29 September, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

Senin o “Baba” deyisini yerim Efehan’im❤️

Senin o “Baba” deyisini yerim Efehan’im❤️
51,403 0 7 September, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

💙

💙
50,712 0 6 September, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

#tb 💙

#tb 💙
79,846 0 3 September, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

Nonaaaaaaaa😍🥰❤️ Efe’cik ve anneannesi ❤️ #grandma

Nonaaaaaaaa😍🥰❤️ Efe’cik ve anneannesi ❤️ #grandma
57,639 0 28 August, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

🍬

🍬
180,803 0 13 August, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

My Champion 🥊❤️ #sampiyon #trt1 #cokyakinda

My Champion 🥊❤️ #sampiyon #trt1 #cokyakinda
21,031 0 10 August, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

🧡teyzos “biraz” guneslenmis🙆🏽‍♀️😄 ve daha hic gunes’e cikamayan ben & Efehan 😄

🧡teyzos “biraz” guneslenmis🙆🏽‍♀️😄 ve daha hic gunes’e cikamayan ben & Efehan 😄
92,545 0 3 August, 2019
@almeda92 Profile picture

@almeda92

me and this hair color 🦊 #tb #shooting #alabama 🧡

me and this hair color 🦊 #tb #shooting #alabama 🧡
67,793 0 28 July, 2019